Duben 2009

odpoledne plný hudebních nástrojů ...

29. dubna 2009 v 21:08 | myself |  novinky z mého života
hej dneska sem to napálila xichtem do dveří :D protože já věčně otevírám dveře, když jdu ze školy a jdu první a ty dveře musim otevřít (waw to sme se dostali daleko :D) ... stě když tydle podmínky vyhovujou, když vycházim ze školy, otevírám nohou. a dneska jsem tam tak vrazila tu nohu, a dveře byly zamčený. s nárazem se odmítly odevřít a já vyprávějíce něco anetce sem napálila xichtem do těch neotevřenejch dveří :D načeš sem s velkym výtlemem vypadla ze školy dveřma hned vedle a půl hodiny se tam před školou chlámala. jedna holka, mladší, tam na mě čuměla jak na debila :D ale ono proč jak žhe :D dokonce se mi dostalo lichotce, že sem pako. mě to lichotí no :D

pak sem jela do budějic na korepetici. hehe radši ani nebudu říkat :D několikrát sem se tam zasekla, pak sme se s učitelkou dohadovaly na taktech. vona furt že budem pokračovat tam, kde sme zkončily a já že nevim kde. no jako humel ... po pěti minutách sem si všimla jak to myslela a jelo se dál, ale hned potom sem se zase zasekla :D moc no ... a když už jsem byla konečně propuštěná sem si říkala, chjo přece nepudu na autobus a v tu chvíli mi v hlavě trklo, že můžu zavolat verunce a konečně se s ní vidět ... tak sem jí zavolala a zjistila, že má konzert v KD Slavii (zaprví řekla DK Slavie, a zadruhý je to hned naproti tomu gymlu, kam pudu příští rok :D) což sem měla jenom pár kroků ... takže jsem tam za ní zašla, seznámila se s její nej kámoškou Ivou, kterou znám jenom z telefonu (vždycky když mi verča volala, třeba včera kvůli dárku, byla -aniž by o tom věděla- účastníkem z povzdálí, snad chápete) no jako probraly sme toho hodně, potkala sem tam spoustu lidí, jeden kluk tam po mě jel, líbil se mi ale nevšímala sem si ho :( sem pako. a pak sem šla na autobus. potkala další známou holčinu ... a volal mi tomáš. prej jestli nechcem zejtra přijet na čárošky ... já nemůžu sabina nemůže, neni co řešit ... ale z tý verunky mám fakt radost :D

a v autobuse si ke mě sednul takovej drsnej týpek. bohužel nevystupoval a jel dál a já seděla u okýnka taklže sem ho aspoň oslovila víc než tek přivětivej souhlas, když se ptal jestli si může přisednout. ehm ... sem hrozná ... já vim. navíc mu mohlo bejt tak 25 ... ale měl tak hezký ruce :D ne kašlete na to :D

a taky sem si psala na icq s markem ... jak jinak :D a ani se se mnou nerozloučil :( ... chjo ... :) má mě rád ;) ne protože se se mnou nerozloučil ... ale stě to vim. navíc mi to dává najevo. a já to zvládám líp než bych čekala ;)

For Neira: fajn jak chceš, dvě ... to je neodolatelná nabídka ;)

dess 12

29. dubna 2009 v 20:36 | myself |  novinky z mého života
tak je tu další design :D zase je autorem fotek Monislawa ... to už tu dvakrát bylo ... nejmíň. ty barvy sou bláznivý ... ale mě to přišlo tak magorský ža se mi to líbí ... jen tu možná nebude dlouho ... a jmenuje se Funfair (lunapark)

Datum: 29.04.2009
View:
jo a změnila jsem písničku v dolnim volitelnym boxu ... sice pořád vypsaná fixa ale už ne antidepresivní rybička ale lunapark jak jinak že :D

fujky blinky blé ... takovou modřinu bych teda netěla !!!

28. dubna 2009 v 20:42 | myself |  novinky z mého života
no fuj, ble. víte jak to musí bolet? docela nedík jako ...

jéé ... dneska sem unavená. uplně moc unavená. a to sem si dávala kafíčko když sem přišla domu. dneska sme se fotili. všichni se se mnou chtěli vyfotit aby na mě prej měli vzpomínku. celou dobu o tom mluvíme jako by to byla sranda nebo tak. ale když si na to teď vždycky vzpomenu, že už s nima příští rok nebudu, že bych si je teď měla co nejvíc užít, dokud můžu, mi vhání slzy do očí. uvědomila jsem si jak je mám ráda i přes to všechno, co mi udělali. a při představě, že na poslední čárošky v době, kdy ještě chodim do týdle školy ... budu někde v nějakym hotelu s malejma fakanama, rodičema za prdelí a pavoukem /v překladu honzou), se kterym zase bude ze začátku a nakonec sranda jako s mym zadkem je fakt hrozná. jako těšim se tam. ale když si představim jak sem se mohla s Žíou a Babu zchlastat ... chápetete to? ne vy to nechápaete, nemůžete, ty holky neznáte. ale prostě to by byl jedinečnej zážitek. už jenom to že sem s nima mohla mluvit o KLUKÁCH ... natož se s nima VOŽRAT!!! chjo mě to tak mrzí. to mohlo bejt jako pravý nefalšovaný ... já nevim jak to říct. chjo fakt mě to mrzí.

a dneska mi napsal marek na icq. budu to poslední dobou možná i psaát častějc, protože to vypadá že se rozhodl se mnou komunikovat, i když vzhledem k tomu co sme si dneska řekli možná žase do prázdnin sotva smska ... hele ale jako to je moc. mi toho máme tolik společnýho. víte koho poslouchá???? ne??? mojí neoblíbenější kapelu ... Paramore ... dobře no jednu z nejoblíbenějších ale mám je tak ráda ... ty jejich písničky jsou dokonalý. a teď, když vim že ON je taky poslouchá je mám ještě radši. to je prostě moc velká náhoda kolik toho máme společnýho. neříkejte mi že je mi souzený s timdle klukem nikdy nic nemít!!! vždyť by toho byla škoda. a zatim se tu zahazuju s klukem jménem Pavel a nejsem schopná se s nim sejít abych se s nim rozešla. ale dopst o něm. notabene sem si slíbila že už tu o něm nebudu nijak intenzivně psát. hej já o markovi píšu a on přijde na icq :D tak schválně jestli se ozve, protože když sem se ho ptala co holky odpověděl : ja jsem jednu měl, ale daleko jsem od ní odjel, pak uz jsem ji nevidel a laskou pro ni trpěl. která to asi je? :D no samo sem mu řekla že na todle mám sto chutí říct že to jako nevim ale že mi to nedá a řeknu že ona tu sedí na židly a taky se moc trápila. tak mi napsal že ať se kvůli chlapům netrápim že za to nestojí, ani on ne. no jo ale ono se to řekne. srdci neporučíš

jéé napsal. tak zatim pápá ;)

Samanta Chain (část čtvrtá)

28. dubna 2009 v 11:11 | myself |  stories
hej tak další díl :D sem se nějak rozepsala :D tady sem použila mojí a filipovo hlášku :D tak snad se vám to bude líbit ;)
jo jenom malinkej dodatek autora ... Julian je holka jo :D

Samanta Chain

4. Šli přímo k nám

Přišla jsem do třídy těsně se zvoněním. Většina třídy po mě pokukovala, asi protože jsem
přišla s vítězným úsměvem a skoro každýmu došlo, kam sem asi v tom spěchu ze třídy měla namířeno. Zrovna sme měli zeměpis. Děsně nezáživnej předmět. Přede mnou sedí Mark a za mnou Julian. Byla jsem ráda že nesedim obklopená samejma klukama a ani holkama. bylo to půl napůl a to se mi líbilo. Notabene lepší dvojici sem chytit nemohla.
"Hele, Samant, Kam ses nám to o přestávce poděla? Měli sme o tebe s Jul strach" zakřenil se
na mě Mark když začala hodina. Zakoulel očima, prohlídl si můj výraz a chápavě kývl. zase se zasmál a otočil se.
Po hodině sme šli já, Mark a Julian, sice pozadu za náma ale šla s náma, na dvůr. Byla
polední přestávka. "Tak co Sam? Vydusila si tam pořádně tu naší stupidní češtinářku?" nenechal toho Mark."Že bych jí přímo vydusila se asi říct nedá ale myslim že bude mít menší průšvih. Letter zřejmě přišel na to že je na mě učitelka zasedlá." odpověděla jsem na jeho otázku s menším zaváháním.
"Ale prosimtě. To je přece jenom tak blbá. Žádný zasedávání ," mrknul na mě Mark.
"Ach bože Marku, ty vážně nejseš normální" řekla jsem a zasmála se.
"Sakra lidi, říkám to celou už věčnost, kdy mi konečně začnete věřit?" řek výsměšně Mark a koukal jak budu reagovat. V tu chvíli se k nám přidala i Jul a začala se účastnit rozhovoru. "Co ti zase nikdo nevěří Marku?" zeptala se rozzářeně Julian.
"To že neni normální" řekla jsem a měla co dělat abych se nerozřechtala na celej školní
dvůr. Jul jenom nevěřícně spadla čelist a lapala po dechu. Jasně. Obě už sme dlouho věděli že Mark neni normální. A proto ji překvapilo že mu to nikdo nevěří. Ale pak se rozesmála a já taky protože už sem to nevydržela. Na Markovi bylo vidět, že dosáhl svýho. Rozesmál nás jako dycky. Občas sem se zarážela nad tim, že ačkoli už ho znám spoustu let, pořád mi jeho vtípky přijdou jedinečný. To moc lidí neumělo. Většinou mě to po čase začalo nudit.
"Možná by ste se mohly přestat chlámat a a ty nám konečně můžeš Sams říct, jak probíhal
tvůj útok na naší mimořádně hloupou učitelku." zase se zakřenil. V tu chvíly sme obě zmlkly a já se zatvářila tajemně.
"Notak Sami, sand to neni žádný tajemnství ne" dodala rychle Jul. Dostali mě do úzkých. Měla sem sto chutí říct jim jak se tvářila, když jí Letter řek že to spolu budou muset probrat. Jenže zaprvý sem si nechtěla udělat víc problémů než mám a zadruhý jsem přece slíbila Letterovi že to nebudu nikdě šířit. Zrovna Lettera bych si nechtěla poštvat. Jenže v tu chvíli sem se začala zase usmívat. Ten její výraz byl k nezaplacení.
"Čemu se jako směješ, Samant?" vyzvídal Mark nedočkavě. Bylo vidět, že se vážně těší na
každej detail učitelčina ponížení. Ale vážně mi to stálo za to? Sice sem si mohla bejt jistá že tydle dva to nikde šířit nebudou i kdybych je o to nepožádala, ale přece jenom jsem měla zábrany.
"Sakra kdyby ste viděli jak se tvářila když sem tam vešla" musela jsem jim to říct.
"Nebo když jsem řekla že chci aby zavolala Lettera aby mi to zkontroloval. Sakra měli ste tam bejt" smála jsem se a bylo vidět, že oba mrzí že tam nebyli. Věřim že by si jí taky dost solidně vychutnali. JEnže v tu chvíli jsem uviděla, jak se pan Letter i s pani profesorkou Bredliovou pomalu blíží k nám. Už byli jenom pět metrů daleko. Pořád jsem na ně koukala, stuhle jsem seděla na místě a přemejšlela jestli maj fakt namířeno ke mě nebo se mi to jenom zdá. V tom okamžiku se otočili i Mark s Julian a asi oboum dolšo to co mě. Šli přímo k nám.

hodně plánů ... ale kdy je uskuteční?

27. dubna 2009 v 21:19 | myself |  novinky z mého života
jej najednou se mi začalo chtít zvracet. jednu chvíli se tu lide krásná, přitahující, přímo sliny vyvolávájící vůně od dortu co si otecko peče k zejtřejším narozeninám a pak tu zasmradil ... nwm co to je. ale chce se mi zvracet.

jenom doufám že to kvůli tomu nebudu muset zkrátit. ale myslim že až tak vážný to neni. sem jenom moc unavená na to, abych vnímala a reagovala na určitý vůně jinak než okamžitým zaplněním pusy slinama ať už z důvodu toho že na to mám chuť nebo mám v plánu vyvrhnout obsah svýho žaludku. ale o tom sem mluvit nechtěla :D

chybí mu tu obrázek :D hehe ale kašlu na to. nebudu se tim zabejvat. měla jsem v plánu změnit dessing. mám tolik udělanejch layoutů ale nevim kterej použít dřív. a navíc než se k tomu všemu dostanu ...

to je ta zásadní otázak. kdy?

dneska sem sic byla na PC ze kterýho to měnim (jo, musim kvůli tomu na uplně jinej comp ale to mě nežere) ale stahovala sem písničky abych zjistila že mám plnej disk a začala tam, de sem nedávno zkončila :D pak jsem si udělala referát na literaturu o Boženě Němcový. bude to na 3 páč je to pěkně debilní. no nic, třeba když se zejtra fotíme, to ani neztihneme. no kéž by.

děkuju všem za jejich gratulace.


doufám že se vám líbí ta povídka :D dneska přibil třetí díl a večer ... ehm ... během zbytku večera (:D) se pokusim napsat další díl :D včera se nám s kámošem povedla taková hláška tak se jí tam pokusim zahrabat :D takže už žádný hádky s učitelama :D napadá mě že by to možná moh bejt závěrečnej díl ... ale uvidíme. jak se znám se mi to v hlavě ještě rozleží a možná jich bude nakonec víc než původních plánovanejch pět :D taky záleží na tom jak vás to bude bavit :D

jéé ... jestli to dobře vijde, tak bych měla jít 8.5. s anetkou ... opakuju anetkou chlastat ... jako s anetkou sem ještě nikdy nebyla. hlavně bude mazec až mě uvidí jak se chovám nalitá :D to bude zase moc :D jdeme ještě s jednou, a asi veme vodnici. no ale zase si říkám že spíš nepudu páč jim tam nechci dělat křena. sice já bych taky nechtěla nikam jít sama s klukem, kterej mi řek že mě chce ... ale každej kdo chce Dianu, má u mě smůlu. jenže nevim jak to cítí anetka. ale pokud vim tak asi neví nebo nechce. tak nevim. sice mě požádala jestli bych nešla s ní že s nim sama nechce ale nevim ještě jestli s jendou, kterýho sem ... ne se kterym sem se venku bavila tak zhruba dvakrát nebo jednou a vyloženě sme si nepadli do oka třeba jako se zelím (♥) ale asi by to přežil :D no uvidíme. ale jestli to vyjde tak se enhorázně těšim :D

Samanta Chain (část třetí)

27. dubna 2009 v 20:58 | myself |  stories
nemohla jsem si pomoct. další část ... ;)

Samanta Chain

3. Mě poslal na dašlí hodinu

Chvíli přemjšlela co na to říct. Já jsem na ní pořád koukala tím chladným výrazem.
"Co kdyby ste sem pozvala třeba pana Lettera aby mi to překontroloval?" neměla jsem náladu se tu s ní půl hodinu hádat, aby pak odešla do ředitelny a tam uznali, že F je trochu nemástná známka.
"To nemyslíš vážně ne?" zněla její odpověď. Chvíli na mě koukala a pak uznama že myslim. Zvedla sluchátko a namačkala pár čísel. Pak řekla, jestli by za ní mohl přijít a mě bylo jasný, že pan Letter nebude šťastnej z toho proč.
Nertvalo to dlouho. Když přišel, změřil si mě pohledem a ironicky se usmál.
"Mělo mě napadnoutže máš asi problém." zašeptal směrem ke mě když procházel kolem. Učitelka to neslyšela. Usmála jsem se na něj a podívala se na učitelku.
"Takže, co tu máte za problém slečno Chainová?" zeptal se Letter. Chvíli se na mě usmíval a pak sklopil pohled. Uznala jsem že to dneska nebude na dlouho. Má dpbrou náladu a oproti většině učitelů, mě má celkem v lásce. Říká že to, jak si umim prosadit svou, se mu líbí.
"Jen se snažím o to, abych dostala spravedlivou známku. Myslím že paní učitelka se trochu unáhlila, když mi dala F." odpověděla jsem a podala mu svojí práci.
"Kdybych ti za ní dala B, ani by tě nenapadlo sem přijít." zasyčela učitelka.
Usmála jsem se. "záleželo by na situaci. Pokud by šlo o vás, asi bych se divila za tak dobrou známku a přišla se zeptat co se stalo. Samozřejmě s jiným chováním než teď, to je samozřejmost." řekla jsem jí s úsměvem na tváři. Pan Letter zvedl oči, podíval se na mě, na učitelku a pak zase do papírů a usmál se. Za to jsem ho měla ráda.
Jak jsem ho pozorovala, všimla jsem si, jak nad každou otázkou zaraženě zvedá
obočí. Byla to špatná správa. Jen nevim jestli pro mě nebo učitelku.
Po pár minutách prohlásil. "Karel Čapek a Josem Čapek se dost plete to chápu, ačkoli je
to sice práce z mluvnice, ale budiž. Jenže jak jste jí mohla opravit tydle věci jako chyby paní kolegyně?" a ukázal na několik "chyb". Po dlouhym dohadování, kdy už jsem tam skoro usínala, vydal pan Letter verdikt.
"Todle je práce na B-. Omlouvám se kolegyně, ale budeme si to muset vyříkat.
Protože buď jste tak hloupá, což pochybuji, nebo máte nějaký problém se slečnou Chainovou, což mě velmi zaráží." Pak se podíval na mě. "Tobě se omlouvám Samanto za vzniklé nedorozumění. Samozřejmě ti známku změníme na B- a bude všechno v pořádku. Byl bych rád kdyby ses teď vrátila do třídy abys nezmeškala další hodinu a todle nikde nešířila"
"B-?" zeptala jsem se překvapeně.
"Ano, copak ti to neztačí? Myslím že B- je velice vystihující známka na tvou práci." podíval se trochu zmateně. Myslel si že je mi to málo.
"Ne, spíš naopak. Přijde mi to od vás fakt štědrý. Děkuju pane profesore." usmála jsem se na
něj. On mi úsměv oplatil. Pobídl paní učitelku aby šla s ním. Mě poslal na další hodinu.

Samanta Chain (část druhá)

26. dubna 2009 v 23:08 | myself |  stories
hehe mám to napsaný už dýl ale neměla jsem náladu. tak snad si počtete ;)

Samanta Chain

2. Její výraz byl neutrální

Když jsem ráno přišla do třídy, moje včerejší písemná práce ležela na lavici. S povzdechem
jsem došla k lavici, položila si věci na zem, připravila si a sedla si na židly. Šáhla jsem po dvojstránkovém listu, otočila ho a s hrůzou zjistila výsledek.
"Cože? F? To se zbláznila ne" zaklela jsem nad svojí snámkou. Všichni se na mě otočili. Nevnímala jsem je. Snažila jsem se vstřebat stupiditu naší češtinářky. Za tudle práci mi přece nemůže dát F. Dobře, uznávám, zrovna nejlepší práce to taky nebyla, ale čekla jsem C-. Chtěla jsem si to jít s učitelkou vyříkat jenže v momentu, kdy jsem se zvedla zazvonila na hodinu. O pár minut později přišel do třídy učitel matematiky.
Po hodině jsem se zvedla z místa a rychle si hodila věci do tašky. Kromě jedný věci.
Mojí písemný práce z češtiny. Rozhodně jsem neměla v plánu to přejít jen tak se slovy "Asi měla včera špatnej den", mávnout nad tim rukou a doufat, že příště ten "špatnej den" mít nebude. Jako by to udělala většina těch bláhovejch holek z mojí "úžasný" třídy. Jenže ty si sou jistý že jim jedna špatná známka nic nezkazí. Mě to zkazí mojí těžce vydřenou dvojku.
To, že mě učitelka neměla ráda, sem věděla. Prot těžce vydřenou. Ale todle
bylo moc. Ze třídy jsem si to hned namířila k ní do kabinetu. První hodinu měla volnou, takže jsem si byla jistá, že tam bude.
Nechtěla jsem bejt moc nezdvořilá, vrhnout tam a začít jí obviňovat za její stupiditu.
notabene co kdyby tam někoho měla? Ale tudle myšlenku sem radši rychle zavrhla. Koho by tam mohla mít.
Zaklepala jsem a popokynu vešla dovnitř. Učitelka se na mě usmála už chtěla říct
něco vestylu "Co protebe můžu udělat dítě?" jak už to měla zvykem, ale když viděla můj výraz na obličeji a písemku v ruce, zamračila se a tiše pronesla "Aha". Neměla jsem jí to za zlé.
"Mám jenom jednu," pak jsem se zarazila, "dobře, nebudu lhát. Začnu narovinu.
F? Jak ste mi mohla dát F? Uznávám, podělala sem to. Ani podle tý vaší nejmírnější osnovy bych nedostala A. Ale F? Za tohle -" položila jsem jí písemku na stůl "- mi nemůžete dát za F!" dokončila jse svůj proslov. Povolila jsem svůj napjatej postoj a čekala co mi na to řekne.
Byla trochu překvapená. Vzala do ruky mou písemnou práci a vrátila mi jí.
"Už jsi viděla co tam máš za blbosti? Myslíš že Dášenku napsal Karel Čapek?" řekla s úsměvem na tváři. Jednoznačně si myslela že vyhrála.
"Tak zaprvé. Dášenku napsal Karel Čapek. A zadruhé. MYslíte si, že todle se hodí do písemný práce z mluvnice? A zatřetí, todle by byla ta poslední chyba, za kterou by ste měla právo mi dát F." odpověděla jsem jí chladnym tónem. Už se nesmála. Její výraz byl neutrální.

brzy se jazyk dotkne Ruzyně ...

23. dubna 2009 v 20:04 | myself |  novinky z mého života

a nebo taky nééé ...

dneska sem stávala jako na nultou ... sakra a to sem vůbec nešla do školy. dneska sem měla ty moje slavný přijímačky. moje mamka byla víc nervozní než já. řekla sem si že tam prostě pudu, napíšu to a zase odejdu. vždyť o nic nejde. ale jakmile už sme byli téměř před školou, mamka utrousila poznámku na stojící auto před náma ... seděla v něm holka s mapou a něco hledali ... a mamka prej "ááá tady někdo hledá gymnázium" ... a to mě uplně rozhodilo. nevim proč.

tak sem tam přišla, půl hodiny počkala než přišla učitelka, napsala test z češtiny, dokonce sem musela psát i kus povídky ... hehe moje silná stránka :D musela sem napsat vyprávění podle obrázku :D pak sme měli půl hodiny. četla sem si pratchetta ... dobrej žánr na rozptýlení o přijímačkách. měla sem co dělat abych tam nedostala výtlem na celou třídu :D no nic, po půl hodině přišla taková dost lol učitelka a psali sme matiku. to sem zmrvila jak svině. dva příklady sem nedopočítala, dva sem ani nezačala to sou dohromady 4/8 :D dobrý jako no ...

takže když sem vyšla z tý školy tak sem si byla jistá že stě to nedám. nevezmou mě. nemohla sem si pomoct. začala jsem brečet. takže když sem šla do kanclu za mamki sem utírala slzy a snažila se aby sem neměla červený oči. pak sem to mamce a tatkovi říkala (šli sme společně na oběd) a taťka řek že to čekal. ... hodně mi věřil. mamka řekla že to nevadí, že se vůbec nic neděje.

no jenže pak když sem byla tady doma a četla si rozbřesk (dneska sme konečně koupily všechny 4 díly a já už konenčně můžu dát sestře druhou půlku dárků k 18ctinám :D) mi mamča volala a prej ... už sou výsledky na internetu, chceš to vědět? ... no jasně že sem to chtěla vědět. a mamka prej ... máš číslo 6256? a já ... jo ... a vona prej ... no tak to tě vzali ... a já ... nekecej ... a už se mi zase hrnuly slzy do očí, nemohla jsem mluvit a uplně sem byla mimo. fakt sem brečela radostí. ještě asi půl hodiny. a přitom sem se smála ale berečela :D prostě tomu pořád nemůžu uvěřit. oni mě vzali :D


a ndeska kouknu na medúzu a co tam nevidim? na prvnim místě Vypsaná fixa - Ruzyně :D

a officiální video klip tadyk ... kurva to video nějak nefaká ↑

hehe dneska Praha a já slintala ...

22. dubna 2009 v 21:19 | myself |  novinky z mého života
v první řadě mi uplně padá čelist :D tu celej den nejsem, pak sem přijdu a tady u každýho článku nejméně tři komentáře :D:D:D

to vás teda chválim a líbám ;) :D ne kecám ... jenom mě to potěšilo hehe :D

a teď k věci ... jo ... no teď jsem to zapoměla ...

takže dneska sme byli se školou na exkurzi v Praze. bylo tam krásně. ani ne tak kvůli tomu že to byla Praha, nebo to jak vypadá :D hehe ne to ne. já na todle moc nejsem. sem spíš na tu moderní kulturu ... co se týče staveb a spol ... snad chápete ... ale stě dneska sme si to s holkama užily uplně moc. hehe ... a to sem se ani nebavila dneska se sabinou ... ta byla s Břéťou a spol ... to celkem nedík hehe ... ale i tak sem si to nehorázně užila. až mě překvapilo jak moc už se žíža s barčou chovaj jako pubertální holky ... to bylo každou chvíli "hele támdle je hezjkej kluk" ... "Míšo toho musíš vidět" ... "ježiši ten je boží" ... no jako todle slyšet zrovna od tědle dvou holek bylo opravdu milý překvapení. takže sem se nemusela držet na uzdě a komentovat jak se mi zlíbilo. dobře pro nás že máme dost stejnej vkus na kluky. jéj já sem zase slintala.

jako si to jdu a najednou za náma takovej uplně nehorázně hezkej, sexy kluk ... no moc jako. měl takový volnější malinko delší šedý tričko ale na zadek mu vidět bylo :D hehe ... pak takový uplně mrtě hustý černý kalhoty. naušnici v uchu ... takovou pěknou stříbrnou kytičku bo co to bylo, uplně mrtě nagelovaný vlasy ... ale ne jako třeba do pankáče bo tak, měl to jakoby rozcuchaný ... no stě pěkný a takový ty letecký brejle s černejma sklíčkama.ale nebyl to žádnej šampon ani sprcháč jako jo. ježiši já tam slintala. dokonce sem před holkama utrousila oblíbenou fráti moxie ... "já bych ho šukala vod ráda do večera." takže kdo ví jak ty její řísci vypadali, si asi umí představit jakej to byl kus ... hej a šla sem přípo vedle něj. protože taky von de vokolo nás a já se cpu davem abych šla vedle něj :D a zrovna když sem se snažila nenápadně zjistit jakym jazykem mluví do mě bára strčila a chtěla mě na něj hodit. ale to by bylo trapný jak svině a tak sem tam jenom zařvala, snažila se mu vyhnout a cpala se davem ve výtlemu pryč. a pak jsem na něj koukala jeno skrz dav a pak se mi někam ztratil. chjo. s holkama sme to pak oplakávaly. já sem babu zprcala jako co si to představuje že už sem se s nim málem dala do řeči :D

hej taky sme šly za nějakýma lidma a teď já začala komentovat toho chlapa před náma prej "tady voní sprchovej gel. možná snad jenom proto že de jeden před náma a má zaaařízlííí kááálllhoootyyy!!!!" a to sme všechny dostaly výtlem :D nebo deme a potkáme holku který stojí vlasy na všechny strany a já prej "hele ta asi ráno strčila prsty do zásuvky" a babu jenom takovej výtlem :D

no ale dneska fakt mrtě. taky sme šli na příkopech do Mekáče, tam sme se přežraly uplně moc. babu si musela vzít kinedril aby se v autobuse nepozvracela. já se hlavně přepila tou velkou kolou. no nic no. před tim sme byli v zrcadlovim bludišti. uplně sem tam brečela smíchy až sem se málem počůrala :D aneta tam narazila do zrcadla ... prej jenom učitel "hlavně se těch zrcadel nedotýkejte" a aneta jde a prásk ... už to napálila do zrcadla :D s pájou taky moc hehe :D dneska mu hráblo jako mě a moje flirtování s nim mi oplácel ... a já sem překvapeně reagovala :D taky sme byli na rozhledně. pája mě musel držet jelikož nesnášim vejšky. musela jsem okamžitě dolu, uplně roztřesený nohy a s nadávkama "proč sem tam lezla" sem se tam svalila na lavičku a půl hodiny na mě nesměl nikdo mluvit.

taky sme si na staromáku hrály na angličanky a přišly sme k lavičce a řekly sme anglicky ... teď si sedneme na ... " a prej sme si sedly a zkrz zuby nenápadně polohlasem (jak se řekne lavička? ... bench) ... jó bench :D taky nenápadný jak sviň :D hehe ... stě dneska uplně moc. sem utahaná jak svině, bolí mě ten ukoplej palec a potřebuju řádnou dávku (emocí) sprchy :D tak zdar lidi ... jájstala se mojí hymnou na dnešní den ... až na to že já mám v mp3 tu delší verzi ... ale tu sem nenašla. todle stačí ;)

Samanta Chain (část první)

21. dubna 2009 v 21:47 | myself |  stories
Samanta Chain

1. vypadala jsem hůř než v zrcadle

muchomůrky nesjou jedovaté, muchomůrky jsou jen halucinogení ... pfff

21. dubna 2009 v 17:39 | myself |  novinky z mého života
dneska uplně divnej den. celej den mi byla zima, jenže taky já debil :D vzala sem si ty nový kraťasy a tričko ... mikinu sem enchala doma s tim, že odpoledne už jí nebudu potřebovat. no a celej den mi byla zima na nohy ... mikinu mi kluci vždycky pučili. a anvíc sem měla tak divnou náaladu. chovala sem se dost hnusně k vojčí a hádali sme se s učitelkou na přírodopis jako svině ... dala nám kvůli tomu prověrku ... na protest sem tam nic nenapsala ... akorát jsem jí tam nakreslila kytku, sluníčko a ptáčka :D hehe ... ať si třeba políbí ... mi uklzet po jinejch třídách ten svinčík nebudem ... notabene učitelka nám tvrdí že když po hodině odcházela tu bylo uklizeno ... a jakto že když sme tam přišli tam byl přesně tendle bordel? no kurva bych se z ní posrala. děvka.

při těláku sme skákaly do písku. nevim na co sem myslela. ostatně dneska celej den ... sem uplně mimo. díky tomu sem se zachovala jako prase k vojčí, naštěstí už sme si to vyříkaly ... hehe ale zpět k tý hodině těláku ... skočila jsem 2.5 m ... přešlap prej jak svině a pak sem cítila že sem nedošlápla a tak sem do toho písku jenom vletěla ... prej sem tim krokem nezkočila ani celej metr :D ale jako hroznej víkon ... když si vezmu že normálně skáču 3,30 m ... jenže navíc sem si myslela že sem to dostala, a tak se mi moc běhat, natož zkákat nechtělo ... no nwm čim to ... stě sem mimo ... hodně mimo.

a potom mi Wheit ... dupnul na nohu celou tou jeho silou ... debil jeden tlustej .. .takový děsný prase vole ... a navíc je to fakt debil. kdyby byl aspoň jako vašík, ale ne. ja ho fakt nemám ráda. a víte co? málem mi zlomil palec a tekla mi z něj krev. takže teď nemůžu skoro chodit. super. zejtra jedeme se školou do Prahy. lepší den si to opravdu nemoh naplánovat. kurva. ani mě to tak nesere ale sere mě že zrovna dneska.

při občance a vlastně i přírodopisu jelikož na oba dva předměty máme stejnej zasedací pořádek ... sedim s jednim úchylem. děsná buzna ale pořád patří do 2 třídy ... divim se že ještě nepropad. nejlepší kamarádíček toho debila, jak sem tu vo něm jednou psala. o tom tragédovi ... tady sem to psala ;) ... no stě z5 k věci :D stě s nim sedim no ... a von jako nevim jestli zkouší jestli je na holky nebo fakt na kluky nebo zkoumá jak jemnou kůži mám ale ... prostě vždycky nějak dá ruku a pomalu jí přibližuje ke mě. dvakrát už se mě dotknul a já si toho nevšímala. už to ale udělal asi po pátý ... jako že za pět hodin ale jinak to vždycky zkouší celou hodinu. hlavně si myslí jak je to nemápadný a že voničem nevim. ale dneska jako zvlášť když to bylo uplně stupidní sem na tu jeho ruku koukla a říkám ... co to tu jako nacvičuješ? ... no kdyby stě ho viděli. dělal že mě nevidí a já nwvim co ještě. no stě buzna ... a nesmějte se. kdyby ste ho viděli tak si to taky myslíte. už jen to jak vypadá natož to jak mluví a jak se chová ... bže ...

nu já už asik půjdu. stejská se mi po pájovi. už abych s nim byla. nwm proč. včera sem možná říkala že s nim končim. ale pak sme si o tom se sabčou povídali. a já sem zjistila že to asi nechci ukončit. ale napsala jsem mu že ho moc miljuju ale ať mě přestane bombardovat smskama. no atak teď nepíše vůbec. kdybych mu nenapsala tak se vsadim že by nenapsal. a mě to nějak začalo chybět. jako aspoň jednu nebo dvě napsat přece může. ale podle všeho prej nemá kredit ... chjo já už fakt nevim co jako se se mnou děje. jeden den ho chci druhej se s nim chci rozejít. ale neudělám to. i sabča mi řekla že mi nedoporučuje se s nim rozejít. a já to neudělám. a to je konečný rozhodnutí který sem píšu. protože to je pořád. už sem o tom psát nebudu. todle je naposledy. ...

síla vody

21. dubna 2009 v 16:57 | myself |  stories
je to divný ... nemám k tomu kladnej vztach ale zápornej taky ne ... tak si počtěte no :D je to celkem krátký ;)

dlouho sem se neozvala ... no dlouho :D

20. dubna 2009 v 21:18 | myself |  novinky z mého života
zas tak dlouho to neni ale tak budiž!

přemejšlela sem nat tématem, který bych mohla pořdně rozebrat. říct na něj svůj názor a tak ... šak už sem dlouho nemlela o něčem ... inteligentním. což to já niky ale poslední dobou sem rozebírala svoje zážitky. žádný pocity ani tak ... možná jednou, když sem řešila můj vztah k pavlovi ... kterej mimochodem stále neni vyřešenej. v tejdnu se mi většinou nic zamavýho nestává a tak neni o čem psát. jelikož je sabča nemocná ... no ehm ... dneska ráno jí bylo špatně ale prej jde zejtra už do školy :D takže sem dneska nikam ven ani za klukama z intru nešla. šak by za mnou nikdo nepřišel. sic sem musela dneska při cestě domu asi deseti intrákům říct, že dneska fakt ven nepudu ... jelikož sme je s holkama po cestě domu potkaly :D njn ... ale i tak. stě dneska nic zajmavýho. peorovlala sem hodinu s verunkou .. sakva mě už to zas chybělo :D dlouho sme nekecaly a to ani nemluvně jak dlouho sme se neviděly :D hehe naposledy když u nás s honzou (teď už jejím bejvalym klukem) spali :D což je kurva dlouho ...

jenže mě žádný téma na rozdrbání nenapadá :D hehe ... hele lidi ... asi sem konečně dospěla ke konečnýmu rozhodnutí ... až v sobotu pavel přijede, přiveze víno ... a až budu trochu v náladě a nebude mi dělat až takovej problém s nim mluvit na todle žhavý téma, řeknu mu že ho nemiluju, že je votravnej a že už ho nechci nikdy vidět a vodtáhnu sabinu a pudu domu! ... pokud na to budu mít žaludek ... ale budu muset zůstat na zahradě a vystřízlivět tak, aby nebylo poznat že mýmu chování něco málo napomohlo ... jenom si nejsem jistá jestli to zvládnu ... nma tydle věci sem nikdy nebyla ... kámoška ... potažmo verča ... že prej na mím místě by nechtěla bejt ... on mi totiž dneska napsal že doufá že nám nehrozí roschod že mě moc miluje a strašně by mu to ublížilo ... a to mě zabije ... chjo já nwm co mám dělat ...

dneska upa mrtě den ... kéž bych si to pamatovala :)

18. dubna 2009 v 23:56 | myself |  novinky z mého života
jej tak dneska sem uplně na sračky. takže ráno sem stávala v půl osmý a včera sem šla spát v jednu. asi si umíte představit jak se mi stávalo :D nasnídala sem se, vlezla si do sprchy, oblíkla se, vyfénovala vlasy a šla se s pejsanem válet do postele :D pak pro mě přijela sabule s rodičema a jelo se to do budějek. tam si sabka chtěla koupit boty ale žádný neměli a tak si koupila tričko. já naušnice a řetízek ... ty naušnice si nakonec sabča pujčila protože dneska žádný neměla :D a pak sme šly pře mercury a chtěli si zapálit jenže sme zjistili že nemáme co :D a sabča tam po chvíli řekla dost nahlas "já chci kouřit" a taková už od pohledu v pohodě holka jí dal cigáro a prej na mě"chceš taky?" no co bych si nevzala když mi nabízí žhe :D pak sme jí potkali ještě nejmíň desetkrát. a pak sme se sešli s klukama. ty nám koupili cigára a přitáhli nějakou tašku a nechtěli nám říct co tam maj. ale vzhledem k tomu že nám řekli že si klidně můžem sáhnout že to poznáme mi to dolšo. akorát sem si myslela že tam má víno, a kolu. a vono hovno. měli tam dvě flašky vína a ještě k tomu fakt kvalita ;) a šlo se na nějaký místo. nwm kam nás to dotáhli ... ale šli sme tam celkem dlouho až mě a sabču bolely nožičky. já samo zase celou dobu se bavila jenom se sabčou a s klukama sem si neměla moc co říct.

no ale jelikož sme nevěděli jistě co v tom mja a já jenom mlžila, tak sme byli se sabčou dost nasraný, nebavilo nás to tam a měli sme sto chutí odejít. a pak přišla sabče sms. ještě větší rána. kámoška jí napsala že na ní na náměstí u nás v lišově bude čekat jarda a že má víno a kolu ať tam přijde. no samo sabča naštvaná že nemůže jít chlastat a já prej "tobě nedošlo co maj v tý tašce?" a vona " ne co tam maj?" a já říkám ... "chlast ty mrdko vole" ... a tak sme schválně začali nahlas před nima "jé to je smůla. zrovna dneska je na námíku jarda a má chlast a mi sme tady. von má víno a ..." a to už nás kluci zarazili a prej "vy máte taky víno" a mi "jo? a kde asi?" a pavel "v tý tašce" ... a sabča "ale jarda má i kolu" a tomáš "tak tu vám skočíme koupit jestli chcete." krám byl totiž kousek od toho místa, kde sme zakotvili. no a tak byl chlast na světě. takže sme otevřeli jednu flašku a kluci pak šli koupit tu kolu. sabča pořád jak nepije samotný víno a já že to vochutnám. tak sem to vochutnala a říkám "kurva to je dobrý. vochutnej to vole" a tak to vochutnala a prej "kurva fakt že jo" heh takže než přišli sme vypili necelou třetinu a to sem měla víc než sabina. takže když to pak kluci namíchali a já dala tak deset loků sem byla už uplně v náladě ... vole ale kdyby ste to viděli. tomík prej ať už to nepiju sabča že sem uplně moc a to sem ani nepila ... pičo. já si pak krkla, bublinky do nosu. myslela sem že se tam bozvracim ... bylo to hnusný jak svině a pak mě ten nos bolel :D no ale jako dneska sem byla fakt vožralá jak svině.

pak sme votevřeli i to druhý a pili ho bez tý koli. to už nebylo tak dobrý. ale taky víne žhe. mi připomíná příhodu, když to víno votevřeli tak asi při mým pátym loku pavel prej ... "bacha benga" a tomáš "to už znaj" a já zrovna pila když to říkal a jak to řek tak mi to prostě přišlo vtipný a já tam to víno co sem měla v puse vyplivla a to se tam rozprsklo na cšechny strany :D heh ze mě všichni chcali včetně mě. vole já seběhla ten kopeček na kterym sme chlastali, hodila tam sebou do pampelišek a začala se gebit jak degen. pavel se tam válel po zemi a tlemil se až málem udělal dolu sudy. tomáš se sabinou tam ze mě uplně výtlem jak sviň :D no jako já byla fakt moc.

a pak když už sem byla fakt moc jako že uplně tam přišel pavel, sed si vedle mě já čumim na sabinu vona něco řekne a já tam hodila výtlem. sem zabořila hlavu pájovi do klínu a smála se. a tak už sem tam tak zůstala. válela sem se mu v náruči ... ale jenom hlavou, zbytkem těla sem se tam válela v tom bordelu co byl na zemi :D byla sem spinavá jak prase. a pak sem se zvedla že asi budu zvracet tak sem šla za keřík a ještě to rozdejchala. ale podruhý už ne a fakt sem zvracela. dokonce hned dvakrát za sebou. navíc sem se pak dozvěděla že to všichni slyšeli a sabča musela jít pryč. aby tam taky nehodila šavli prej. no dobrý no. pak sem si mu zase lehla do náruče a fakt jako to bylo poprvý. ale mi si fakt celou tu dobu povídali. už od tý doby co sem mu tak tu hlavu položila. já tam sice mlela sračky jak sviň tim jak sem byla vožralá ale teda chlámali sme se jak blbci. to je hrozný jak z vás má každej výtlem a vy sami ze sebe taky :D sem mu sundala žetízek a dala si ho na krk a mám ho ještě teď :D

jako hustý na tom bylo že kluci víno nepijou takže pavel si dal jenom pár loků ty houby a víno neměl a tomáš neměl. pak tam přišel i luky. teda ještě před tim než sem mu lehla do náruče. tak ten měl loka vína. a pak tam přišel ještě nějakej evžen ale z toho nic netušim páč sem celou dobu byla zaměřená na pavla a teoreticky díky tomu i odříznutá od okolí vzhledem k tomu jak sem se s nim mazlila. heh pak sem tomášovi vyndala z boty bílou tkaničku. protože on to má udělaný tak že spodní díry měl bílou tkaničku a tzbytek černou takže ta bílá šla vyndat. a tak sem jí tam pořád měla na tuce a furt sem tomu říkala gumička :D pak sem si to uvázala na pásek a udělala tam mašličku ... jela sem s tim až domu :D taky sem na nějaký chlapi před náma flusla žvejkačku :D ani mě nezprcal vole. sem nečekala :D no taky si mě pak pája hlídal :D jo a ještě si ztěžovali že už to nemáme pít že sme moc. tak nám neměli kupovat dvě flašky! vlastně za to můžou voni. a když už tak měli chlastat s náma!

heh, já měla jediný štěstí že pak v autobusu mi jenom hrabalo ...

heh tak si toho pamatuju docela dost. navíc sem dost věcí vynechala. třeba to s těma holkama ... prošly sme kolem nějakých mladších holek na kole (jenom já a sabča) a já se tak votočim a zařvu naně (ve výtlemu) "holky, nikdy nechlastejte" a ty holky prej " ty taky ne" a já jenom "na to už je pozdě" a chytla větší výtlem sabča prej jenom "prosimtě pojď"

:D heh ... ale ty zbylí věci za fakt vynechám. ale jako dnešní den, na to že sme si říkaly se sabčou že za nima jedem naposled, jestli pokaždý přitáhnou nějakej alkáč ... ale míň než dneska a budou chlastat taky tak to bude stát za to. a rozhodla sem se že si páju nechám ... aspoň na to mazlení a navíc se o mě postará až budu zase moc jako dneska ;) taká pojistka ... :D

dess 11

17. dubna 2009 v 22:57 | myself |  about blog
a je tu konečně ten článek s informacema o designu :P
takže pár keců k záhlavý. je to fotka, kterou sem JÁ sama fotila na Sněžce. takže o tomdle designu opravdu můžu říct, že sem ho dělala celej sama. ale teda dalo mi to práce než sem našla ty správný barvy na skonbinování. poříd mi to k tomu nějak nesedělo. měla sem představu o tom že okraje budou zvláštně modtý a stránka do hněda ale to vypdalo PŘÍŠERNĚ.

Date: 17.04.2009
View:

když už sem si myslela že je to za mnou, muselo se to stás a otevřít mi oči!

17. dubna 2009 v 20:49 | myself |  novinky z mého života
už je to víc jak půl roku co sme se neviděli. je to zhruba půl roku, co sme si naposled povídali přes icq ... sou to necelý tři měsíce, co mi poslal poslední sms. myslela sem si že je konec.

vážně sem si myslela žs sem se do pavla zamilovala. možná sems e zamilovala, ale ne tak hodně. ne tak jako bych potřebovala k tomu, abych s nim dokázala bejt. bejt šťastná. cítit, že je to tak správně.

jenže pokud tu mám říct konečně celou pravdu, já si s nim ani nemám o čem povídat. já si s nim nedokážu povídat. poprvý to tu říkám i z těch špatnejch stránek. poprvý neupozorňuju jen na ty krásný zážitky. ale už tenkrát, na horách, teď o prázdninách, když se mě mamka ptala jestli se mi zamotala hlava, podlomily kolena a já se celá roztřásla, když mě políbil ... nedokázala sem jí odpovědět. a tenkrát sem začala přemejšlet ot om, jestli je to tak vážný. řekla sem mu že nejsem moc ukecaná. ale jakmile toho někoho mám ráda, opravdu moc ráda, dokážu si s nim povídat o čemkoli. v kuse. pořád. ale zatimco s nim si toho moc neřeknu. to i přes ty smsky toho nakecáme víc, než když sme spolu. a dostáváme se k druhýmu problému. ty smsky, sou sice dost často pěkný, ale mě už to začíná srát. to neni půl hodina, kdy bych od něj nedostala sms a to mi dává pocit větší zodpovědnosti. navíc mi to přijde trapný. sabča měla pravdu. mě se to tenkrát nezdálo protože sem na něj něchtěla dát dopustit, ale teď si to uvědomuju. možná semfakt hrozná a náročná, ale on je fakt jak malej. to je milý že od rána do večera dělá grafi s mým jménem ale mě to přijde dětinský. navíc se s nim nedalo flirtovat. než vůbec něco bylo to trvalo docela dlouho. a ještě chtěl abych mu řekla že s nim chci chodit. na todle já prostě nejsem. nevim jestli ho miluju. nevim jestli ho ještě chci. ale nechci to ukončit, jak se znám litovala bych toho potom.

a teď ta druhá strana. myslim že Neiře už to došlo v prvnim odstavci. v poslední větě je to fakt nejlíp poznat. ano je to marek. zase. já vim. ale taky vim, že marka miluju rozhodě víc než pavla. dneska mi napsal na icq. povídali sme si snad hodinu, povídali sme si o všech možnejch věcech. neřekla sem mu o pavlovi ačkoli se mě ptal co kluci. zase sem se celou tu dobu tak mile usmívala. každej kdo by vešel do pokoje, by poznal že si povídám s klukem, kterýho miluju. a mě to taky došlo. a myslim že on to tak taky pořád cítí. nebo aspoň mi to dal několikrát najevo. a zkazil mi celou krásnou představu o tom, jak mu v sobotu napíšu po dlouhý době přání ke svátku. teď už to nebude takový překvapení. i když, má svátek až za 14 dnů :D až příští sobotu, to nebude čekat stejně jako předtim :D doufám.

to mi řekněte co mám dělat. už takhle sem často musela psát sms který sem naprosto nemyslela vážně. ani nevíte jak hrozně se cítim, když sem mu teď napsala že bez něj de všechno špatně. už to tak necítim. ani si nejsem jistá že sem to tak dy cítila. sakra. ale zase si říkám, že kdybych pavla nepoznala, asi bych teď byla víc na dně.

chjo, když marek z toho icq odešel, málem sem se rozbrečela. já se toho fakt ještě nezbavila a to sem si najivně myslela že jo ... to mi řekněte co mám dělat!!!!

I miss you

17. dubna 2009 v 18:10 | myself |  novinky z mého života

tak sem si dneska tak vzpoměla na moxie ... přišla sem na to jak strašně moc mi chybí ... ta holčina s výrazama, který sem po ní zdědila. ne všechny ale zdědila. zrovna mám na sobě tričko s nápisem norules ... já dost často při hovorech používám rulez ... a dneska mě to tak napadlo když se mě holky ptali co je tam napsaný ... a tak sem začala přemejšlet kde sem to vzala a došlo mi že u tý úžasný holčiny ... která mě toho tolik naučila :D ani o tom neví :D měla sem jí ráda. a ona zkončila ... a evidentně jí to nechybí, nebo už nejsem holt schopná a už mě nebaví jí hledat.

dneska sme byly já, sabča, terka, péša, baryk a baryk pochválený ... udělaly sme totiž o výtvarce výzdobu třídy, zatímco ostatní kreslili svůj mobil *blink* a pak k němu psali co se jim na něm líbí :D ale anetka to měla upa přesný. vypadal jako pravej, nejdřív sem si myslela že tam fakt leží a pak mi došlo že je to fakt namalovaný :D ale je pokrok a milý když nás zase moh pochválit. dokonce řek že nám v pondělí napíše pochvalu ... pfff ... neni to moc? za šest velkejch včel, šest kytek a jednoho Tweetyho.

pěkně já ... právě se mi konečně podařilo změnit ten dess ... za chvilku vám k němu něco řeknu jako že se mám čim chlubit :D protože tentokrát je ten dess uplně ode mě. ale víc až po reklamách ;)

jak tak přemejšlim, nenapadá mě žádný téma, který bych tu mohla rozebírat. dneska se asi ani nic významnýho nestalo a nenapadá mě nic, co by se dalo rozebrat do všech možných bodů jako je v mojí oblibě.

jdus e koukat na true blood ... heh seriál o upírech :D tak zatim. pak napíšu informace o designu ale to je vám stejně na nic a nepotřebujete takže je vám to ai uplně jedno :D

ve znamení utrpení

16. dubna 2009 v 22:21 | myself |  novinky z mého života
dneska sem si připadala jako ta mrcha, který tak nensášim a děsně sem si to užívala. ale pak se mi to mírně vymstilo ale jinak pohoda :D

dneska sme měli tělocvik a mi holky mse šly na fotbalák běhat šedesátku. a hádejte koho sem tam nepotkala :D zelího :D byl tam s holkama (btw taky měl telák) a hráli basebal. a byli o hodně lepčí než ty kluci z úterka. kde byl mimo to taky jeden kluk a já si z počátku myslela že je to zelí. málems em ho pozdravila jenže pak sem si všimla že nemá cucflek (on to neni cucflek ale mateřský znamínko ale já tomu říkám cucflek) na krku a že to neni on vůbec. sem měla štěstí.

no ale dneska to byl on. a má dobrej odpal. že má supr hod a dobře chytá už vim. když si s peťanem házeli tim golfovym míčkem a zelí mi ho pořád házel do zadní kapsy na zadku nebo do kapuce. ale ten odpal, to sem vyděla až dneska :D a já tam zase kravila ... ale nejdřív sme šly a učitelka prej " tak si to hřiště na rozběhání oběhněte" a já prej zařvala "ste se posrala ne" a tak sem dělala 10 kliků :D zelí ze mě výtlem ... no a pak sme běžely. a kolem něj sme šly prootže anetu ještě bolela noha z úterka kdy jí trefila koule do nohy :D takže sme jí tam podpíraly, sem zdravila zelího a pak aneta ... "kdo to je? ty ho znáš?" a já říkám " no to je zelí, jak se mu pořád směješ že mu říkáme zelí" a vona jenom "ahááá" :D a pak sme seděly s holkama na tyči a ostatní beželi ... a než sme s terkou přišly na řadu tak sme si řekly že si to zkusíme aby sme věděli jak poběžíme a tak sme se připravily a já řvu ... 3 ... 2 ... 1 ... tééééééééééééééééééééééééééééééééééď a jak sme běžely tak já pořád v předklonu ruce za zadkem a pořád sem řvala to teď a tak sme tam chytly takovej výtlem s terkou :D doufala sem že to zelí neviděl ale viděl. sme si o tom pak odpoledne v boudě, když sme si dávali brko povídali.

po škole sme šly se sabkou ven, a potkaly sme milouška (myslim že je mu 10 ... jeden čas sme s nim trávily každý odpoleden. je s nim děsná prdel ale je dost slušnej a zároveň perverzní úchyláček D:) a on na mě prej " jé míšo ty máš barvený vlasy viď" a já říkám " jo miloušku mám" heh sem si vzpoměla na zelího jak prej "ahoj zdeněčku kam jedeš?" :D

a pak sme šly já, sabule, peťan, zelí, luky a sojer do boudy na brko. no prdel :D pak sme šli a udělali houbu, tu celou vychlastali a kucí už museli na intr a mi zase domů. tak sme šly. a ačkoli sem tady byla sama. byla tu prdel jak sviň :D to s tim " chtěl bych tě sejmout" coctte už sem říkala tobě a rozmazávat to tu nebudu. tobě taky nemám co říct Neiro :D a Rory snad jen : vítej zpět ;) (pokud si to přečteš :D)

jo a dneska sem srala na pavla. schválně si nechala mobil doma a když sem přišla tak sem tu měla od něj tři smsky. čtvrtá byla od Neiruš ... tak snad jen ... sry, já měla mobil doma. a stejně sem mu neodepsala. odepsala sem mu až po cestě domu :P sem svině. on chudák nevěděl co se děje a proč mu neodepisuju :D

a zase mi složil básničku :
Teď se smutnou tváří chodim spát,
ty si moje víla co mi dáva chuť se smát.
Bez tebe ani kousek smichu nevídám,
chci celý život dál až do smrti se bez tebe nikam nevidám.méně důležitá informace ... Do tyče se vším!!!

do tyče se vším!!!!!!!!

16. dubna 2009 v 22:19 | myself
nejde mi nastavit dess ... pořád mi to píše nějaký keci a nechce se to uložit. tak snad někdy jidy :(

apologize ... snad to píšu správně

15. dubna 2009 v 22:53 | myself |  novinky z mého života
chtěla sem ... strašně moc.

chtěla sem hodně věcí. udělat dneska novej design ačkoli tendle natolik miluju.
chtěla sem vám všem okomentovat vaše úžasný články a místo toho ani nevim co ste psali.
chtěla sem jít brzo spát.

a výsledek? chtít sem mohla. novej dess sem neztihla z důvodů obav o autobus. uvedu to na pravou míru ale to až po reklamách ...

nedostala sem se na vaše blogy. jenom k neiře a to už odpoledne, když sem si myslela že udělám ten novej dess. fakt sem moc hctěla a místo toh vám akorát reaguju na vaše komentáře a to ještě u sebe na blogu. cítim se tak provinile.

a už je zase půl jedenáctý a než to tu dopíšu, sakra, brzo spát nepudu. ani nevíte jak sem záviděla pavlovi když mi řek že už de spát a já tady ještě trčela nad testama ... btw učením na přijímačky.

ale zase mi to dneska za tu únavu stálo. ve škole mi nehorázně začalo hrabat. já vim že to říkám pořád ale já se pořád divim kam se podělo moje zadepresovaný já, kterým už sem byla 3 roky. najednou sem jenom ten magor. jo, byla sem nim taky ale ne tak hodně jako teď. moje depresivní já so dalo už skoro půl roční pauzu a mě to pořád nejde na rozum. začalo to zemákem. jak jinak. když sem seděla se sabulí. (pavel už mě nakazil. taky už jí říkám sabule jak von) houpala sem se, padala sem a víte čeho sem se chytla? její hlavy :D ale kdyby ste to viděli. takovej lepanec na její čelo a letěla sem na zem stejně, ale díky výtlemu :D takl sem se pak houpala a položila si hlavu na anety lavici, ta za mnou. a podívala se na ní a zaskočilo mi, málem sem si tam vykašlala plíce, filip na mě čuměl jestli fakt umřu bo ne a já přestanu kašlat a říkám ... co je, tos nikdy neviděl umírat člověka s výtlemem? ... taky sem si tam málem vypíchla oko, propiskou. nadávala sem si s dominikem ... to je moje zlato :D jenom by mě zajmalo na kolik to myslel vážně :D ale vzhledem k tomu, jak mě posledně líbal kdykoli moh asi moc ne :D

pak sme měli odpolední. no při němině, nuda nehorázná. tak sem začala kravit. pobrukovat si, pak dělat různý zvuky. víte jak se dělá pusou, že vám ty rty kmitaj nahoru a dolu a vy díky tomu můžete třeba napodobit zvuk motoru??? tak takhle sem si pobrukovala melodii z filmu Pict of Destiny (mám to určitě blbě napsaný) holky tam ze mě zase chcali. já potom dycky taky, protože sem si uvědomila co sem zase udělala :D no hrůza. a po cestě ze školy s anetkou. no co by ste chtěli :D pak sme se domluvily že pojedem do budějic, projdem mercury, já pak půjdu za mamčou k igy a ona půjde na Dance ... jenže než sme došly na zastávku tak nám to ujelo. tak sme tam čekaly, přešly na druhou stranu si sednout na lavičku a ten zkurvysyn přijel o 5 minut dřív. tak sem si myslela že tam počká a chtěly sme přejít, jenže tam byl provoz a teď vidim jak se ten autobus rozjíždí, a ten řidič nám ještě zamával !!!!!!! kretén. takže nám ujely dva autobusy ... to sme s anetkou usoudily že zaprvý to bude něco znamenat, a zadruhý, už by to nemělo cenu, páč by tam přijela a mohla jít rovnou na dance ... takže řekla že radši půjde domu a pojede s mamkou autem. takže sem šla taky domu, zapla PC, domluvila se s mamkou, napsala ten již zmiňovanej koment Neiře a šla zase na bus. naštěstí už mi to neujelo. šla sem radši o deset minut dřív. a navíc sem chytla toho řidiče, se kterym jezdim skoro pořád. je fakt zupr ;) a nakoupila sem skoro všechno co sem těla. plavky mám, to muhézní fialový triko taky ale ty kraťasy z H&M ne ani ty rifle. neměli mojí velikost :( *fňuk* ... ale zašly sme do EXE a tam měli upa dokonalý kraťasy. etě lepší než v H&Mku ... a taky mi tam mamča koupila ještě jedno triko, který dokonce sama vybírala. je fakt pěkný ... mám fakt radost. a pak sme šly ještě na bagetu. velkou ňamy bagetu. a ten chlap byl fakt sympaťák a měl hustý vlasy. jako ne ibjemově ale jako že byly upa humel :D no ale to on byl celej. bejt mi víc tak bych do něj o šla :D ne, jako strejda by mi stačil :D bže já sem pako

pavel byl dneska na hokejbalu ... má něco s ramenem. prej mu to krvácelo ... tak nwm. ale prej je to v pohodě. říkal že to že neni se mnou bolí víc než nějaký pitomí rameno. taky sem se dneska pohádala s jeho bejvalkou. napsala mi že sem děsná kráva a mrcha, která přebírá kluky. tak sem jí poslala do tyče a řekl ají, že si za to stejně může sama. nemá na něj bejt naštvaná a nevšímat si ho. kdo má pak poznat že ho pořád chce? hmm ??? chjo ... to sou dneska lidi :D

a já, lidi jdu spát. tak dobrou, krásně se mi vyspinkejte a zejtra se pokusim aktivněji ;)

I love You

Your MICH
as
myself