snad už je to f poho, a kdo za to může??? no přece otecko

18. března 2009 v 15:52 | myself |  novinky z mého života
tak se zdá, že už je to v pohodě :D

včera když sem se chystala jít spinuškat, si to do mýho pokoje napochodoval otecko a ptal se mě co že to mám s tim počítačem. sem se ho ptala proč si myslí že s nim něco jě a odpověděl něco ve stylu, že sem u něj už dlouho zase nebyla skoro celej den a navíc neslyší žádný hrůzy (tim myslel hudbu ... pfff) tak sem mu řekla že se mi podělal antivirák a mám ho uplně zaplácanej. takže mě od toho vyhodil se slovy, a tos mi to nemohla říct? ještě ho tu s tvojí znalostí PC zasereš víc než je. načeš se zeptal co všechno už sem udělala. takže sem mu to všechno popsala a málem mu spadla čelist, když zjistil jak sem pokročila a jak mě podcenil. dokonce uznal že teda nejsem taková lama jako si myslel :D takže to tam nějakou dobu dokončoval (nwm jak dlouho páč sem šla spát) a udělal to samozřejmě rychlejš páč má to správcovstvý takže to různě vočůral a tak. a ráno mi oznámil, že za to může to, že sem v době, kdy mi vyjíždělo upozornění že si musim znova aktivovat avast zrušila a tak se neaktivoval.

a kdo za to všechno mohl? no samozřejmě moje setřenka, která si tam hrála a když ta tabulka vyjela, nechtěla mi tu s tim nic dělat a tak dala zrušit, místo aktivovat. a pak se celej avast vypnul a po mích pár dnech se to tu zasralo, protože to nebylo chráněný. ale už je to prej všechno f cajku, takže bych tu měla zase fungovat na plný pecky. jenom se tu možná pár dnů nebudu zdržovat tak často jako předtim, protože už sem si nějak zvykla na to věnovat se i jiným věcem než počítači :D jako že víc se věovat sobě a tak. ale brzy mě to řestane bavit a zase podlehnu mojí PC mánii ... to se nebojte ;)

a co můžete čekat? renovaci menu (možná), novej dess a možná ještě nějakej článke, a možná novou rubriku ;) ale spíš ne. teď jdu oběhnout moje zlata a pak se do toho pustim ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.