jak sme se potkali ... (část poslední )

6. března 2009 v 15:52 | myself |  stories
ten den si pamatuju, jako by to bylo včera. ráno bylo úžasné. moje nálada byla opravdu skvělá. babička se na mě pořád usmívala a pořád opakovala "sluší ti, když se usmíváš. Jsi ve věku, kdy prožíváš nejlepší léta. Měla by ses jenom smát na svět" ... až mi tim začala mírně lézt na nervy, ale měla pravdu. opravdu sem prožívala to nejlepší období mého života. aspoň do teď sem nebyla šťastnější.

Mike zavolal, jak slíbil. šli jsme na dlouhou procházku po městečku. ukázal mi snad každej kout. prošli sme se romantickým parkem, rušnými ulicemi a dokonce i zapadlými podloubími. překvapilo mě, jak je městečko veliké. měla jsem za to že je to malá vesnice. ale onoje to opravdu městečko. skoro větší než Forks. když už sme to snad prošly uplně celý, sedli sme si na lavičku. povídali si. bylo to zvláštní. dokázala jsem si s ním povídat hodiny. o všem možným. pořád sme se smáli. bylo to krásný.

když sme se pak vraceli babiččinu domu, chytil mě za ruku. šly sme tak celou cestu, pošťuchovali se, provokovali se prostě blbli. u domu sme se zastavili. koukali sme si do očí. pár minut to trvalo. a pak mě políbil. byl to tak krásnej polibek. nikdy na něj nezapomenu. náš první. od té doby už sem věděla, že ho miluju.pffff končím. už mě to nebaví. je to moc velkej slaďák. já vim, ten konec je dost ošizenej. ale mě je to jedno ;) ... prostě konec ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.