až uvidí mamka ty boty, tak jí klepne :D

12. března 2009 v 20:13 | myself |  novinky z mého života
ale to nějak neřešim ... ona to rozdejchá. a já budu mít botišky :D

v podndělí sem se dozvěděla, že se nám Jarda Mikuláš objesil (myslim ... a neřeště můj pravopis ... ) ale já tomu nevěřila. navíc sabča by z toho byla dost vedle a to nebyla. tak sem si říkala že to zřejmě neni pravda. navíc sem ho nedávno potkala a když sme s polu kecali tak byl v pohodě.

a v úterý mi sabča přišla skleslá a tak mi to trklo. a tak se za ní šla a zeptala se co se stalo. a vona že přemejšlí. tak sem se ptala nad čim. prej nad tim, proč to jarda udělala. takže sem jí na to odpověděla jeno "akže je to pravda" ... ona jenom pokejvala hlavou. seděly sme obě mlčky, já sem pevně svírala její ruku ... celou přestávku. a tak sme se sabčou držely celej den smutek ...

a včera nám učitelka oznámila že nám dneska odpadá odpolední (heh jenom holkám, kluci ho měli :) ) nikdo samo nevěděl proč.

a dneska za mnou přišla vojčí (její ségra s Jardou chodila do třídy a proto to veděla a já to všechno věděla od ní) a řekla mi že ví proč nám to dneska odpadlo ... prej protože jde učitelka na JARDOVO POHŘEB!!! ona totiž byla jeho třídní. chodil minulej rok do devítky. byl jeden z pár, kvůli kterým sem šla na rozlučku s deváťákama. teda docela si pospíšili. když vemu za jak dlouho měl praděda pohřeb po srti a on už po zhduba 5 dnech ... ale nešla jsem tam. zas tak dobře sme se neznali. patřila bych mezi jednu z mnoha, která ho ani neznala a stejně přišla na pohřeb, jenom aby o něco nepřišla a mohla to pak všude vyprávět. ačkoli to bych nebyla, všichni by si to o mě mysleli. a to nemám za potřebí. stačilo mi to smuteční úterý ;)

ale stejně je to takový divný, když někdo koho znáte a ještě zhruba před 10 dněma ste si s nim povídali, koukali na něj ba se ho i nedotkly a teď už ho nikdy neuvidíte, nikdy si s nim nic neřeknete ani se ho nedotknete ... až z toho jde mráz po zádech. nejvíc líto je mi Ládíka ... jeho bráchy. mám v plánu za nim někdy v nejblišší době zajít ... bydlí pár baráků od nás :)
Ládíček malej ... jo a tenje taky k sežrání :D

ježiši já sem teda taky dobrá, umře mi kámoš a já tady zatim slintám nad jeho bráchou :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ophelia Ophelia | Web | 12. března 2009 v 20:48 | Reagovat

Bože... To je příšerný. Taky bych tomu nevěřila. Nejde tomu věřit. I když jsem toho člověka neznala, je mi ho hrozně líto...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.