a zase šťastná

29. března 2009 v 22:01 | myself |  novinky z mého života
ááá lidí já sem ták moc šťastná jako už nikdy ne :D dokonce i sabča uznala že mi hrabe víc, než jindy :D a mám k tomu důvod ... sem šťastná ...

dneska sem teda jako málem zaspala. páč mi nedošlo že se veče posouvatl ten čas a málem sem vztala o hodinu později a neztihla to. ale naštěstí mi sanka zavolala a vše sem nakonec ztihla ;) přišla sem akorát když přijel asutobus. a když už sme přijeli k nádraží tak říkám "hele támdle sou dva kluci a ten s tou čepicí je děsně pěknje" ... a ze sabči vylezlo "no s těma se tu máme dneska sejít, promiň já ti to neřekla" ... nejdřív sem byla trošku naštavná, protože to znám, když se sabča s někym sejde, notabene pokud ho neznám. ale teď sem jí za to upa vděčná ;) ty klucí hrajou hokej, takže když sme se sešli tak sme šli směrem ke staďáku ... naštěstí sportovní hala, kam sme měli namířeno byla jen pár kroků za ní ... takže sme šli ke sportovce, kluci se rozstříleli a tak ... teda fakt humel ... ale když už sme řekly se sabčou že jako půjdem a jim volal trenér že jim dnešní zápas odpad, nabídli sme jim ať jdou s náma. voni že ne, že tam nechcou potkat jednu holku. a mi že tam nechcem potkat jednoho kluka. kluci teda řekli že si dojdou hodit věci domu, jestli se s nima třeba pak nechcem někde sejít. a mi že tam teda budem tak do tří a pak se s nima sejdem na tom samím místě. a voni teda že jo.

no tak sme tam byly fakt jenom do těch tří, páč tam vystupovala nazačátku ta dětská kategorie a to byla celkem nuda. a než by přišli nařadu velký, který za to fakt stáli by trvalo strašně dlouho, a tak sme šly radši za klukama. a řeknu vám, že toho vůbec nelituju.

pája je stě upa dokonalej. mimochodem pája je ten, jak sem na něj upozorňovala už z toho autobsu. a ten druhej je tomáš, docela se líbil sabče. tak sme šli do stromovky do parku a na takovej ostrůvek. teda klucí fakt sebevrazi :D vzali nepotřebnej zapalovač, rozebrali ho, a zapálili si ho v ruce. fakt pičusové :D tomovi ten oheň vožehnul xicht a pájovi vlez a ke krku do rukávu. no fakt blbci. sme tam na ně začali řvát že jestli si ubloíží tak ať táhnou, že pak už se s nima nebude dát dělat vůbec nic :D a pak sme si se sabčou o nich pořád šeptali a pája se naštval a taky si s tomem začal šeptat. a když sme pak šli pod most, se schovat před deštěm, tak kluci chtěli aby sme jim řekly co řešíme a my ať nám řeknou co řeší voni ... a tak sme se tam asi dvě a půl hodiny hádali kdo to řekne a tak ... my se sabčou tam začaly mrznout, voblejzat se tam jak lesby ... ale to mi pořád, z kamarádství si nemyslete ;) a tak sme jim řekli že sme řešily jestli sme nebo nejsme lesby. a já " dospěli sme k závěru že sme" a pája prej "no to určitě, tak se tu lízněte ne" a my jednohlasně "fůůj ne to ne." tam dostal výtlem :D voni hlavně že asi na 51% tuší o čem se bavíme :D no tak sme jim to nakonec řekli. že mě se líbí pája a sabče se líbí tomáš :D akorát děsně zamotaně, že to chápali jenom sabča s pájou, já z toho jako vůbec nic netušila. a pak řek pája že jako oni taky (že tomovi se líbí sabča a pájovi se líbim já) ale že to má jeden háček, kterej ale nesmim slyšet a že jí ho neřekne, protože by mi to řekla. tak to z něj sabka dostala a v autobuse mi to potom chtěla říct. prej má holku, která měla autonehodu a je v nemocnici. a von už s ní nechce chodit, takže až se uzdraví, tak j dá kopky. chudák holka. ale i tak sem upa šťastná ... stě víte jaký to je, když takovej řízek jako pája chce mě? zrovna mě?

a jak mluvil potom ... prej "no to je super. to bude uplně skvělý až bde hezky a sluníčko. to vytáhnem kola apojedeme za váma do lišova ... ježíš to bude super" ... no neni to sladký??? já z toho upa nemůžu. jo a sabka ho párkrát vyfotila, takže až mi ty fotky pošle, tak je tu dám ;) ho uvidíte ;)

já se stě zase zamilovala, a tentokrát do toho, co bydlí jenom 12 km daleko ... sem tak strašně šťastná ... faktr sem uplně vyšŤavená ale pořád mám trochu zbytkový energie na to, bejt tak šťastná ... áááá ... stě upa happy ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 100% Cocotte 100% Cocotte | Web | 30. března 2009 v 14:26 | Reagovat

To ti vlastně závidim.. Ten život.

Co se týče tvé sexbabičky.. Nemá nějakyho vnuka? Žeby s nim taky tak hovořila :D

2 Neira Neira | Web | 30. března 2009 v 19:30 | Reagovat

Souhlas se stoprocentkou... Jaj, holka, ty se máš. =) Stěhuju se do Lišova, tady v prdeli horské jsou samí uchylové, nic víc, nic míň. :)

3 Neira Neira | Web | 30. března 2009 v 19:37 | Reagovat

No jde vidět že jsi tu v životě nebyla xD Jinak bys tak nemluvila xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.