Březen 2009

pls hlásek

31. března 2009 v 22:28 | myself |  novinky z mého života
já vím, píšu si o něj brzo žhe :D ale pls hlas tadyk ;)

že by trochu smutně???

31. března 2009 v 19:28 | myself |  novinky z mého života
jéééj ... tak sem dneska chtěla napsat :D už to t mám rozepsaný nejmíň od půl třetí ... jenže pak sem tak tůzně brouzdala na netu, lakovala si nehty, mimochodem pořád mám jenom jednu ruku :D a pak se mi udělalo špatně a já si šla jako že jenom lehnout do postele že mě to možná přejde a uplne sem usnula na dvě hodiny :D tak píšu, a snad dopíšu ;)

tak už mám konečně pájovo číslo, řekla sem si že dneska o něm nebudu moc mluvit, páč už si připadám hrozně jak o něm pořád mluvim, ale když já nwm o čem psát, tak sem tak nějak hrábla po všech pocitech :D

teda dneska sem si celej den držela břicho a mírně si sama potichoučku trpěla, už se strašně těšim až s nima zase něco podniknem, pokud to dobře vyjde, tak už teď v pátek ... tak uvidíme, protože sabině se za nima vůbec nechce a já se na ní dneska vysrala a nešla s ní ven ... navíc nejdřív musí něco probrat s míňou, a ten jí poradí co má dělat. chjo, ta do toho zase zatahuje lidu jak smradu

musíte všichni, co mě maj rádi zejtra držet palce budějovickým hokejistům ... ale ne velkým, ale těm, kde hraje pája s tomem ... zejtra maj zápas a nemusí ho zrovna vyhrát ale musí bejt zdravý, páč mi teď pája psal že doufá že za náma přijdou zdravý v ten pátek pokud to vyjde. takže jako to taky doufám!!!

asi teď poslední dobou nebudu psát o ničem jiným ... chtěla sem zůstat spát, jenže zaprvý si musim dolakovat tu druhou ruku, zadruhý sem musela vypnout PC zatřetí si udělat školu a navíc akorát když sem přišla byl pája online ... takže tak o půlnoci se zase do tý postele dostanu, dřív bych to neviděla ... chjo ...

for Neira : jako tys mi vůbec neodepsala, si kvůli tobě nabíjim kredit :D ne taky kvůli pájovi abych mu mohla napsat ohledně toho pátka. tak snad sis zase něco pořádnýho koupila ... a určitě ti to děsně sluší ;) musíš fotky udělat jasný ;)

jéj, asi sabku zmlátim, jestli to nedobmluví vole!!!!

30. března 2009 v 20:42 | myself
jéé já už se zase vůbec nemůžu na nic soustředit jako ... zase sem celej den myslela jenom na páju ... sem hrozná fakt že jo ... ale dneska mi fakt nic nedokázalo zkazit náladu.

šla sem dneska pěšky do školy a když sme s holkama ještě šly pro áni svačinu, páč se dneska pohádala s rodičema a z baráku vypadla bez svačiny, snídaně stě bez ničeho už o půl hodinu dřív, tak sme si jí šly koupit. celou cestu sem jim vyprávěla o mým dokonalým pájíkovi :D taky sem říkala anetce, jak mi vůbec není líto že sme jí neviděly vystupovat :D a prej to vyhrály ... to je skvělý!

každou přestávku sem koukala na jeho fotky, co sabka udělala a dokonce nám o matice napsali ... no vlastně napsal tomáš sabče a připsal " vyřiď míše že jí pája pozdravuje" ... psal že děkuje za ten včerejšek, že se mu to moc líbilo ... tak sme mu odepsali že j se to taky moc líbilo a chce to zopakovat, mě se to taky moc líbilo a chyci to zopakovat a taky pozdravuju páju ... já sem upa stě začala bejt celá žhavá bo jak to říct :D áňa seděla vedle mě a říkala že se tu brzo tou láskou zbláznim ... nemám k tomu daleko.

a když sme pak šly po škole kolem 5 k sabče, tak asik po půl hoďce jí tom volal a dala to na reproduktor ... prej jestli nechcem zase jet do budějic ... mi že jo a von jako že maj celej tejden trénynky a v sobotu zápas (pája se nás ptal jestli nechcem někdy přijít na jejich zápas tak sem to hned vytáhla a von prej že tam dostanou klepec že tam prej ne :D) takže sme se domluvili na pátku, prej se ještě se sabčou domluví na icq ... " proto sem s ní chtěla mluvit víš neiro ... abych zjistila jestli už něco jo nebo ne :D"

se prostě těšim ... moc moc moc :P

a zase šťastná

29. března 2009 v 22:01 | myself |  novinky z mého života
ááá lidí já sem ták moc šťastná jako už nikdy ne :D dokonce i sabča uznala že mi hrabe víc, než jindy :D a mám k tomu důvod ... sem šťastná ...

dneska sem teda jako málem zaspala. páč mi nedošlo že se veče posouvatl ten čas a málem sem vztala o hodinu později a neztihla to. ale naštěstí mi sanka zavolala a vše sem nakonec ztihla ;) přišla sem akorát když přijel asutobus. a když už sme přijeli k nádraží tak říkám "hele támdle sou dva kluci a ten s tou čepicí je děsně pěknje" ... a ze sabči vylezlo "no s těma se tu máme dneska sejít, promiň já ti to neřekla" ... nejdřív sem byla trošku naštavná, protože to znám, když se sabča s někym sejde, notabene pokud ho neznám. ale teď sem jí za to upa vděčná ;) ty klucí hrajou hokej, takže když sme se sešli tak sme šli směrem ke staďáku ... naštěstí sportovní hala, kam sme měli namířeno byla jen pár kroků za ní ... takže sme šli ke sportovce, kluci se rozstříleli a tak ... teda fakt humel ... ale když už sme řekly se sabčou že jako půjdem a jim volal trenér že jim dnešní zápas odpad, nabídli sme jim ať jdou s náma. voni že ne, že tam nechcou potkat jednu holku. a mi že tam nechcem potkat jednoho kluka. kluci teda řekli že si dojdou hodit věci domu, jestli se s nima třeba pak nechcem někde sejít. a mi že tam teda budem tak do tří a pak se s nima sejdem na tom samím místě. a voni teda že jo.

no tak sme tam byly fakt jenom do těch tří, páč tam vystupovala nazačátku ta dětská kategorie a to byla celkem nuda. a než by přišli nařadu velký, který za to fakt stáli by trvalo strašně dlouho, a tak sme šly radši za klukama. a řeknu vám, že toho vůbec nelituju.

pája je stě upa dokonalej. mimochodem pája je ten, jak sem na něj upozorňovala už z toho autobsu. a ten druhej je tomáš, docela se líbil sabče. tak sme šli do stromovky do parku a na takovej ostrůvek. teda klucí fakt sebevrazi :D vzali nepotřebnej zapalovač, rozebrali ho, a zapálili si ho v ruce. fakt pičusové :D tomovi ten oheň vožehnul xicht a pájovi vlez a ke krku do rukávu. no fakt blbci. sme tam na ně začali řvát že jestli si ubloíží tak ať táhnou, že pak už se s nima nebude dát dělat vůbec nic :D a pak sme si se sabčou o nich pořád šeptali a pája se naštval a taky si s tomem začal šeptat. a když sme pak šli pod most, se schovat před deštěm, tak kluci chtěli aby sme jim řekly co řešíme a my ať nám řeknou co řeší voni ... a tak sme se tam asi dvě a půl hodiny hádali kdo to řekne a tak ... my se sabčou tam začaly mrznout, voblejzat se tam jak lesby ... ale to mi pořád, z kamarádství si nemyslete ;) a tak sme jim řekli že sme řešily jestli sme nebo nejsme lesby. a já " dospěli sme k závěru že sme" a pája prej "no to určitě, tak se tu lízněte ne" a my jednohlasně "fůůj ne to ne." tam dostal výtlem :D voni hlavně že asi na 51% tuší o čem se bavíme :D no tak sme jim to nakonec řekli. že mě se líbí pája a sabče se líbí tomáš :D akorát děsně zamotaně, že to chápali jenom sabča s pájou, já z toho jako vůbec nic netušila. a pak řek pája že jako oni taky (že tomovi se líbí sabča a pájovi se líbim já) ale že to má jeden háček, kterej ale nesmim slyšet a že jí ho neřekne, protože by mi to řekla. tak to z něj sabka dostala a v autobuse mi to potom chtěla říct. prej má holku, která měla autonehodu a je v nemocnici. a von už s ní nechce chodit, takže až se uzdraví, tak j dá kopky. chudák holka. ale i tak sem upa šťastná ... stě víte jaký to je, když takovej řízek jako pája chce mě? zrovna mě?

a jak mluvil potom ... prej "no to je super. to bude uplně skvělý až bde hezky a sluníčko. to vytáhnem kola apojedeme za váma do lišova ... ježíš to bude super" ... no neni to sladký??? já z toho upa nemůžu. jo a sabka ho párkrát vyfotila, takže až mi ty fotky pošle, tak je tu dám ;) ho uvidíte ;)

já se stě zase zamilovala, a tentokrát do toho, co bydlí jenom 12 km daleko ... sem tak strašně šťastná ... faktr sem uplně vyšŤavená ale pořád mám trochu zbytkový energie na to, bejt tak šťastná ... áááá ... stě upa happy ;)

zajmavý, kolik věcí se dokáže změnit díky prkotinám

29. března 2009 v 1:02 | myself |  novinky z mého života
zvláště u mě. víte kolik věcí sem si uvědomila, nebo změnila nebo prostě jenom je viděla upa jinak, třeba jenom díky snu? díky snu sem si konečně připustila to, že sem se do marka zamilovala. a to sem nechtěla. nechtěla sem si to připustit. protože sem se toho bála, protože sem s tim nechtěla žít. věděla sem proč a stejně se tomu nevyhla ... nu což, s tim stejně nic nenadělám.

díky snům sem začala nesnášet hodně lidí. ve snu si toho hodně uvědomuju. protože všechna pravda ve snu vyjde najevo.

zjistila sem že mě nebaví lidi, ve kterých se nevidim. jasně, každej máme rádi ty, se kterýma máme něco společnýho. jenže někomu stačí, že s tim dotyčnym má společnejch 5 vecí, vlastností, znaků ... já se v tom člověku musim vidět, musim vědět, že ať udělám cokoliv, kdekoliv, kdykoliv, on se za to na mě nebude koukat skrz prsty. on mi neřekne že je to pičovina do který by nikdy nešel.

a pár takovejch lidí sem poznala, a považuju je za ty nej. děsně k nim vzhlížim a vážim si jich. neni den, kdy bych aspoň s jednim z nich nemluvila, nezpoměla si na něj nebo s nim rovnou něco nepodnikla.

první tři příklady, který se mi vybaví jsou ... monča as Miss Muffini. pak je to Neira, moje zlatíčko o který tady nikdy nechci přijít ... "v tobě se opravdu vidim, sme si nehorázně podobný ;) škoda že tě neznám osobně :)" ... a ta třetí je verunka, holčina, se kterou se znám téměř od narození, holčina, která je jako moje dvojče, krom vzhledu. narozdíl od monči :D holčina, která mi tak strašně chybí ... protože se s ní skoro nic nejde podniknout, páč bydlim v lišově a ona v budějovicích ... má trošku zvláštní rodiče ohledně výchovy ...

naopak pak jsou taky lidi, se kterjma toho moc společnýho nemám. mám je ráda a nechci je ztratit, ale nepobavim se s niam tolik, protože většinou de především o druh povahy. já sem taková praštěná, pro skoro každou prdel a pokud nemám depku tak se prostě pořád tlemim ... všemu a všem ...

ale i tak je mám ráda, maj v sobě kousek osobnosti, která mě k nim váže. kterou upřímně dosti obdivuju a která mě nutí, nezapomenout, nevšímat si toho človíčka a nedělat, že tu neni.

luxusní odpoledne plný nikotinu

26. března 2009 v 21:35 | myself |  novinky z mého života
naši klucí a klucí z áčka jsou prostě největší haluzácí ;) dneska byl sportovní den ... sice totálně na piču ale nevadí, nebudu to tu řešit. stě se hrál florbal a hráli všechny třídy druhýho stupně proti sobě a vítěz hrál proti učitelům ... vyhráli to deváťácí a ty hráli s učitelama (nwm jak to dopadlo) ale naši jo ... naši byli DRUHÝÝ ... terka je za to teď má děsně ráda :D já sem ráda jenom za to, že nás všichni podceňovali, zmetcí.

a potom sem šla pomoct vybrat sabče barvu na vlasy, a pak s domácím úkolem do matiky. terka tam poté přišla. a pak sme šly ven ... nejdřív pro kusovky, páč sme neměly na celou krbaku. jenže tam se sabka bála jít, že je to trapný, když jí to třeba nemusej prodat. tak jel okolo dvóřa a tak nám je po dlouhých móresích koupil :D ale bylo to hustý, z toho podniku vylezl nějakej děda a ptal se nás jestli chceme rum ... mi že ne ale že chceme koupit kusovky. a von že nám koupí rovnou celou krabku. a tak vyáth z kapsy jízdenku a zahodil jí, pak vytáh pajsku a už už se chystal jí jít koupit, když v tom vyšel nějakej další chlap a ten děda mu řek aby nám dal dvě cigára. tak sme dvě dostaly a pak nám tam došel ten dvóřa ... škoda, mohly sme mít celou krábu zadáčo :(

a pak sme šly na školák, chvíli tam blbly a pak tam přišel lumír a sabča se s nim zakecala a kluci na něj začali řvát z okna intru ... sme si tam chvíli povídali, občas na ně něco zařvali a pak už šel. a pak sme na sebe řvali, kluci v oně mi dole na hřišti :D lol. patrik se ptal sabky jak se jmenuju. a pak na mě pořád řval a tak ... a řek mi že sem prej děsně roztomilá :) a je tam taková menší zídka a terka za ní stála a já sem za ní šla se jí na něco zeptat a patrik prej "míšo neschovávej se, já tě stejně vidim. seš taková průhledná a krásná" vole a já tam chcala. prej průhledná :D co tim asik myslel :D

a pak za náma po večeři dokonce přišli dolu. takže ze mě patrik dostal čístlo a prej mi zejtra zavolá. chtěl v sobotu ale to sem na pařbě takže bych mu to asik nezvedala. taky mě pozval do kina, prej že mi to zaplatí. tak ufidíme. ale hlavně oni tam nesměli bejt. a jak si tam s náma povídali, tak mi že už musíme a patrik "jé ještě nechoďte, vždyť je světlo" a sabka ... "no jo já vidim. ale já už jdu" a patrik "ale míša tady se mnou ještě chce bejt" vole a já tam málem chytla výtlem :D a přesně když to dořek se z poza rohu vynořila vychovatelka a patrik prej "no tak mi už musíme tak se tu mějte holky." a zdrhal. taky prohodil to že mi zavolá ... a já tam zase výtlem vole. tak prej "nechoďte" ... "hele mi už musíme" :D no to jou paka :D

chjo, anik se neptejte kolik sem zase dneska měla cigár :D já v tom tak kolísám, je období kdy vykouřim 5 cigaret denně a je období, kdy si nezapálim třeba tři měsíce :) och toje špatný ...


just spend good times with me

25. března 2009 v 20:32 | myself

jéé já se tak teším na víkend. konečně zase víkend nabitej akcema. tentokrát mám něco v plánu i v neděli. v sobotu je ta sestřina osalvá žhe :D

a ona mi ani nedovolila jí tam dát dárek :( a já pro ní mám Twilight ságu c češtině. dneska vyšel rozbřesk ... KONEČNĚĚĚĚ ... já se tak nemohla dočkat. víte jak je krásný držet je všechny 4 v ruce? je to takovej nehoráznej luxus. blbí jenom je, že si jí neztihnu přečíct dřív než jí je dám ...
njna to ani nwm kdy jí je teda dám. ale možná jě to lepčí, aspoň jí tam ty knížky nikdo nezničí bo tak ;)

a v neděli taky vypadnu. jenom nwm koho na to vytáhnu s sebou. moničku totiž asi tentokrát nevytáhnu. ona totiž navíc asi stejně jede do Prahy ... ještě že něco mám ;) jéé to je tak krásný, když můžu říct že v neděli něco mám ... ááá ... no a z groupy asik taky nikoho nevytáhnu, páč tudle zálibu s nikym společnou nemám ... jediná věc :/

taky sem myslela že bych vytáhla sabču. jenže to by zřejmě znamenalo, že bych z tý oslavy, kde se bude sptá, v neděli vypadla o hodně dřív, (dřív než mám v plánu) a nepomohla uklízet (ale mátinka řekla že mi ségra taky nepomáhá uklízet klubovnu po mejt pařbách, tak ať se na ní vyseru, a má pravdu ;) ) a jela zase z5 do lišova, tam se sešla se sabčou, zašla na cigáro (což mi poslední dobou vůbec nevadí :P) a pak šly společně na autobus a do sportovky. no ufidíme

a možná bych fám mohla konečně říct kam že se to v neděli chystám žhe :D mám v plánu vypadnout na mistrovství ČR ve Street Dance a Modern Dance do sportvoky. už se upa mrtě těšim.

sem si nejdřív říkala že bych tam vzala anetku, páč ona taky tancuje. ale jelikož vim že v nejbližší době maj taky někde vystupovat tak sem se nejdřív zeptala kdy, abych jí nezvala na její vlastní vystoupení :D tak sem za ní o přestávce zašla a poídam "hele, a kdy že to vystupujete?" a vona jako proč se ptám? ... tak sem jí řekla že mě to jenom tak napadlo ale že tam rozhodně nechci jít. což sem mluvila pravdu, neměla jsem v plánu se na ní jít podívat. a tak mi řekla že až za dlouho. tak poídám "fajn. pojď se mnou, něco ti ukážu" a zavedla sem jí k plakátu, kde o tom něco bylo. a vona "kde to je?" ... "ve sportovce ve stromovce" ..."a kdy?" se mě uplně vyděšeně zeptala ... "v neděli" ... "tam vystupujem" a zdrhala. takže to nakonce bylo přesně tak, jak sem si myslela.

už se fakt nehorázně těšim na víkend ;) a ta neděli :D navíc když tam anetka vysupuje, tim zpíš bych tam měla jít ne :D


můj ÚLET
18:06 ...... 1. přídavek
20:30 ...... 2. přídavek


eh ... upadlo to , všechno

25. března 2009 v 20:30 | myself |  novinky z mého života
heh, dneska nám vypadl prod ... nééé ... zrovna sem ztahovala uplně luxusní písničky, měla sem otevřenejch takovejch stránek zase, puštěný písničky a povídala sem si s lukim ... dokonce se kvůli mě přihlásil na facebook. měli by ste si z něj vzít příklad! a třeba si ho taky založit ... co? ne? ale sim vás ... vždyť to nic neni ;) a je tam celkem sranda ;)

no a abych to teď všechno zase otevírala a stahovala a kdosi cosi

a nééé ... vymazaly se mi všechny http adresy, který sem měla uložený ve vyhledávači. a teď si žádný nepamatuje. chjo ... já se už normálně poseru!!

heh, když ani jeden neni jako dycky D:

25. března 2009 v 18:06 | myself |  novinky z mého života
když jsem dneska ráno vstávala a už se oblíkala a malovala a cosi kdesi, nevšimla sem si že už šel otecko ke stolu a snídal. a on si zase nevšimlul toho že stojim u zrcadla a maluju se :D no a když sem pak vyšla z pokoje tak sem se ho lekla :D a von se mě prej taky lek ... páč sem se si dneska udělala černý stíny místo linek ... přitom to na první pohled nemohlo bejt poznat ... ale to je jedno ... znáte rodiče, poznaj každej flek :D bo aspoň ty mí, páč matka přišla do kuchyně, podívala se na mě a poídá, "co ty oči?" a já říkám "to sou moje oči" ... na linky už si zvykla ale jakmile je to víc tak to je zase keců ... pfff

tak todle je jednoznačně LOL video :D

24. března 2009 v 17:34 | myself
ale písnička nic moc :)


já neumírám :D kdo by to byl řekl :D

24. března 2009 v 16:24 | myself |  novinky z mého života
takže sem byla u toho doktora jo. a ten mi řek že neumírám. že tak maximálně umřu protože si to vsugeruju, ale rozhodně nebude příčina smrti fakt, že mám cosi s břichem. nu což, už si to nepamatuju, ale tak to asi neni tak důležitý žhe :D

především mi na to předepsal, abych se pořídně najedla a pak mi dal nějakej recept. takže sme pak s mončou šly do lékárny a tak mi koupily tak nechutně veliký tabletky. fůůůů

no a když už mi teda řek že se mám řádně nažrat, zašly sme do meka. daly si dvojtý porce hranolek, cheese, Mc Nugetts a velkou kolu. teda sem nažraná až k prasknutí :D

jeden by řek že tam zůstanu až do půl osmý, jenže vzhledem k tomu jak tam je, sme se domluvily že si každá zaleze domů do teplíčka a budeme si povídat přes ICQ ... což taky enni špatná metoda randění :D zvláště dvojčat, jako sme mi :D

a pamatuje si někdo, jak sem ještě na starym blogu psala, že sedim na okně a přemejšlim nad tim, co by kolem jdoucí řekli na to kdybych si před nima zapálila cigáro?? no tak jedinej kdo si to může pamatovat je Neira a vážně dost pochybuju o tom, že si to mapatuješ ;) no každopádně dneska sem to vyzkoušela. a upřímně, tendle človíček zrovna dělal že mě nevidí a zbylí dvě bábi si na mě teda vytřely hubu :D málem za mnou tim voknem vlezly a chtěly si ztěžovat rodičům. když sem jim řekla že nejsou doma a už chtěly na ně počkat :D baby jedny ;)

no nic, jdu do sklepa, pro lahváče a napít se ;) říkala sem už že sem v sobotu, v odbě kdy měla sestra ty narozky a kdy byli všichni krom mě na plese, vypila celou flašku červenýho vína??? ne? no tak to říkám já :D sem děsněj alkoholik :D ale já víno moc nerada ... todle bylo jenom proto, že bylo otevřený :D

CHLASTU ZDAR ;)

má nemoc mě zabíjí

24. března 2009 v 14:26 | myself |  novinky z mého života
tak sem se rozhodla že už to nemůžu přežít a že si zajdu k tomu doktorovi.

monča mi napsala že mujde se mnou, takže budu mít psychickou podporu až mi řekne, že krvácima umřu :D no ale zase možná to za to trápení bude stát, užít si poslední chvíle svýho života na plný pecky. zajela bych si pěkně do neratovic a bylo by mi jedno jak to cítí on, nebo jeho holka (nwm jestli s někym chodí) prostě bych za nim jela, a řekla mu jak moc ho miluju a tentokrát bych neváhala jestli ho mám na rozloučenou políbit. udělala bych to! a nelytovala bych toho. pak bych odjela zase domů a loučila se se svýma nejmilejšíma ...

a proč to neudělám i tak? protože si nechci kazit ten čas, jelikož doufám že ho ještě hodně bude. nechci si kazit všechny ty roky, než se zase do někoho zamiluju, a třeba už i tak, že by mi to s nim mohlo vyjít. nechci se trápit víc, než už mám za sebou. víc než se trápim!!!

tak mi jen můžete držet palečky. dneska sem si nechala od mátinky napsat omluvenku na tělák. ale bylo to příjemný překvapení. ráno sem ospale vyšla z pokoje a čekala že to u ní zase bude přemlouvání, opřela sem se o linku a zeptala se "mamí, napíšeš mi dneska prosím, omluvenku na tělák?" ... a čekala že jí budu muset vysvětlovat a popisovat jí to do těch nejhrůznějších dětailů aby mi jí napsala a ona jen řekla "jasně broučku", dodělala svačinu a napsala mi jí. vždycky je to tak že jí musim vysvětlovat co všechno mi neni a nakonec z ní stejně vypadne něco ve stylu "na to zapomeň. já ti jí nenapíšu, budeš pěkně cvičit". a teď jenom "jasně broučku" chápete to??? já ne ale sem ráda ;)

tak já jdu na autobus, pro Miss Muffini a k doktorce ;) pápá ještě se tu ukážu ;)

chjo lidi

23. března 2009 v 19:33 | myself |  novinky z mého života
spadl mi net, ale nějakym záhadnym způsobem se dostanu na všechny svoje oblíbený stránky, kromě youtube a všech ostatních, na který nechodim :D a dokonce mi nejde ani icq, ale psát na blog a a třeba otevírat vaše blogy ju ... no to mě poser. ale nemůžu si pomoct ale nějak mě to sere :D ani nwm proč jelikož ten youtube vůbec nepotřebuju :D

jdu vykoumat co s tim je, přijde mi to totiž taký divný :D

Anti Flag - Hymn for the Dead

23. března 2009 v 19:13 | myself

uplně úžasná písnička :D

TAK SEMSI DĚLALA TEST

23. března 2009 v 18:38 | myself
kterej kluk z Gossip girl se ke mě nejvíc hodí :D a sem uplně ráda, že je to Chuck :D

dess with Paramore

23. března 2009 v 17:54 | myself |  about blog
a je tu další design ... o5 s mou oblíbenou kapelou ale je tu jenom zpěvačka, Hayley Williams ... no celkem se mi líbí ale yslim že to mohlo bejt i lepčí

Date: 23.02.2009
Views:

P.S.: toho ICQ na náhledu si nevšímejte :D

Can´t we all be friends ???

23. března 2009 v 16:32 | myself |  novinky z mého života
dokonalej obrázek :D bže, flétna byla utrpení, doslova. a ještě k tomu sem tam kdykoli na mě učitelka začala dorážet, že zase hovno umim, začala umírat na ještě větší bolest než do teď. pak přestala a mě to přestalo bolet TAK hodně. čím to asik :)

při dnešní hodině angličtiny sme brali školní altivity. jedním z nich byl i chess club. a víte kdo ho vedl?? :D lol ... Mrs Zeller ;) sem si hned na tebe czpoměla cocotte ;) dostala sem tam vílem jak sviň a když sem na ty tázavý pohledy (včetně učitelky) odpověděla, že mě rozesmálo to Zeller, byla sem za blázna ... samo že nikdo nevěděl proč mi to přijde tak vtipný. ale pár lidí se smálo taky, páč si misleli že mi to připomíná celer :D lol

při zemáku mi dneska sice nehrabalo, ale moje praštěná stránka osobnosti sae denska projevila na dominikovi. tomu totiž doslova hrabalo. pořád sem ho provokovala a pak sem ho začala štípat do zadku, po deseti minutách se ke mě otočil, chvíli se na mě koukal, při čemž sem si ho nevšímala a psala si poznámky, a von najednou povídá ... "já se s tebou nebavim aby si věděla. takže chcípni" a votočil se. tak to už sem zvedla oči a chytla výtlem. tak sem se zeptala "a tak proč na mě mluvíš?" a von "já si povídám s tvojí hlavou" a to už padal i filip, kterej sedí vedle něj :D no a pak sem se dozvěděla to s tim sekem (viz. minulej článek)

ale největší hřeb zeměpisu sem ztejně byla já :D to si takhle všichni, včetně mě, opisujou poznámky a já najednou na celou třídu ... "ele ala ulůůůůůůůůůů" a pak sem dostala ze sebe takovej výtlem, až sem padala ze židle :D samozřejmě pak se tlemili všichni a učitelka se na mě, jako každou hodinu, nasrala a napařila mi tři domácí úkoly :D lol ... já fakt nemohla :D ani nwm jak mě napadlo to říct :D navíc v mym podání z toho byli takový skřeky :D

a taky mě opakovaně nasrala vojčová! dneska se jí ptám "vezmeš mi ze zemáku tašku do šatny? já pujdu na oběd." vona že jo. a tak se jí ještě pro jistotu ptám, aby mi neudělala to samí jako ve čtvrtek "a počkáš na mě PROSÍM?" ... "jo jasně počkám". a když sme přišly s terkou po obědě do šatny tak samozřejmě irma i s vojčovou v prdely. super. žíža hned "to je kráva. vždyť ti řekla že na tebe počká" a já sem jenom přikivovala a v duchu jí nadávala do těch největších děvek :D ale co, já si to s ní zejtra vyřídim !!

a ne že se vyserete na ten článek,kterým todle všechno začíná :D (no spíš končí ale to je jedno :D) tak snad si pěkně počtete ... já musim akutně na WC *blin*

něco mi říká že umírám

23. března 2009 v 14:48 | myself |  novinky z mého života
:D dneska teda jako nwm no. hej viděl ste někdo "Ivánku, kamaráde?" skvělý hlášky "já sem řek že jako nevim, ale když sem to viděl, tak jako nevim no" :D:D:D "hele milane, ještě že sem to viděl ráno, já si říkal, ty vole kdybych to viděl večer tak bych se posral" :D "volal mi pelta" ... " a co chtěl čůrák?" ... "nic" ... "a cos mu na to řek?" ... "no nic" ... "tak tos řek dobře, milane" :D ale o tom sem původně mluvit nechtěla :D

musimchvátat. za chvíli musim na flétnu, takže to zkrátim a řeknu jenom to nejpodstatnější.

umírám. mám smrtelně vážnou nemoc, kromě tý rými a kašle kterejch se nemůžu zbavit už 3 tejdny, mě včera začala děsně bolet děloha ... víte jako třeba menstruační bolest ... jenže já to nemám a mít ani nebudu, páč prostě neni ten správnej čas. už mě to bolí 2 dny a zejtra kvůli tomu nebudu cvičit. asi si zajdu k doktorce, dřív než umřu ... držte mi palečky, ať se tam dostanu včas ;)

a druhá, heh už mi to všechno leze nehorázně na mzek. sice mi dneska nehrabalo a to ani při zemáku ale prej sem dneska o přestávce měla 2 minuty seka :D říkal filip :D neni to podstatný ale já nechápu jak to ví :) on je stě jak můj ROZUMNEJ bratr či co. pořád má tendenci mě hlídat ... až někdy chjo (zeď stopro nemluvim z duše vem, co maj bratry ani všem bratrům :D)

a na obědě sem zase vyvedla děsnou volovinu, ale přísahám že neúmyslně. vzala sem si totiž dvě vidličky :D a všimla si toho až u stolu no a tak sem si řekla proč ne :D nejdřív sem jedla jenom jednou páč sem nůž nepotřebovala, ale když sem si pak s edou vyměnila talíř (měla jinej chod než já) tak už sem ten nůž potřebovala. teda je to fakt prdel mít místo nože vidličku. holky při pohledu na mě padaly ze židle :D byly sme zase ten nejsledovanější stůl :D jako dycky, kde sem já, tam se všichni otáčí :D chjo ... ale byl to směšnej pohled, když sem pak ten tác odášela a na talíři ležely dvě vidličky :D

hele jako

21. března 2009 v 21:43 | myself |  novinky z mého života
vy ste si toho asik nikdo nevšiml, ale změnila jsem hlasovací prosík :D a tim chci říct že je druhý kolo tý SOND do který sem se přihlásila ... takže prosím prosím všechny o hlásek ... kde?? to najdete u rubrik, je tam velkejma písmenama "DALŠÍ HLÁSEK PLS" a odkaz ;) všem děkuju ;)

ach bože proč

21. března 2009 v 20:14 | myself |  novinky z mého života

proč mě vždycky písnička, tak krásná a dokonalá písnička, Decode od Paramore dostane do depky? ale vždycky. ani neváte jako sem měla dobrou náladu, pustim si tu písničku a sem uplně v hajzlu.
musim si pustit něco jinýho.

rozhodla jsem se že začnu zase něco podnikat. bude sice těžký dostat se zpátky mezi ty lidi, od kterých sem se díky únavě oddělila. ale třeba to zvládnu i s těma, který nejsou zvyklí. jasně, sice skoro každej den něco podnikaj, ale to neni ono. nestačí mi se jenom celej den smát našim magorskym nápadům ;) o víkendu chci prostě pařit. rozhodla jsem se že si nechám od nikoly sehnat seznam akcí a někoho na ně vytáhnu. možná se mnou půjde Miss Muffini, možná ještě pár lidí stáhnu s sebou. ale už mě nebaví bejt každou sobotu doma a nudit se jak prase. navíc už mě fakt deptaj matky keci "a ty dneska zase nikam nejde, a budeš tu smrdět jo?? já bych na tvym místě šla pařit hned" pořád se mě ptá jak to že už nikam nechodim. a co jí mám říct? že se na mě parta vykašlala? že mě poslala do prdele když sem tři tejdny za sebou nikam nešla, notabene kvůli tomu že mě nepustila? a že s lidma se kterjma se poslední 3 měsíce tahám na tydle akce nechodí? mám ty lidi ráda ale tendle nedostatek už mi začíná lézt na nervy. vyjela sem ze svýho oblíbenýho tempa a začíná mi to lézt na mozek. potřebuju pořádně zapařit. vypadnout někam.

jéé přístí sobotu slaví sestra těch 18. sice je má dneska, ale dneska je Jihostrojáckej ples. mohla sem tam jít, ale tendle druh zábavy mě nebere. nebo aspoň ne když tam smrdim s našima. se ségrou si toho stejně moc neužiju, ta tam je s jinejma lidma. stě todle ne e.

lidi, nevíte o nějaký super pařbě? si ne co ... chjo já si du udělat domácí diskošku ;) :D:D pápá (zatim)