a lot of falling leaves

24. února 2009 v 16:09 | myself |  novinky z mého života
dneska mě tak napadlo že miluju padající listí. a teď mě tak napadá že můj první článek byl inspirovanej padajícím listím. když sem uplně poprvý psala ještě na starej a můj první blog, seděla jsem na okně a koukala, jak padá to červený, hnědý a oranžový, místy ještě zelený listí. jak tam tak poletuje, když zafouká větřík a jak to bylo takový pěkný. miluju léto, protože můžu chodit ven jen tak na lehko a protože se ráda vyhřívám. miluju ty teplý paprsky dopadající na mojí kůži ... dělá to s ní divy. a zároveň miluju jak všechno kolem září. voda, tráva dokonce i silnice, prostě všechno.

a na podzimu miluju listí. všechno je barevný a zároveň takový posmutnělý, zachmuřený a ospalý. hmm a teď když se podívám z okna tak vidim tu hnusnou bílou sračku :P nemám nic proti změ. jako malá jsem jí milovala. ostatně jako všechny roční období. ale začínám bejt víc vybíravá. nemám ráda zimu, ale tu naší zimu. nwm třeba zima na horách mi až tak nevadí. ale taková zima v Norsku ... nemůžu si pomoct ale na tý fakt ujíždim ... nemůžu si mopoct :P


* * *

ten dnešní masopust byl totální d/sračka. ne jen že sem vypadala jak debil, ale totálně sem podělala ten náš taneček. pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
bylo to TTTRRRÁÁÁPPNNNÝÝÝÝ!!! a hodně. hele, až budu chtít dobrovolně provozovat zase nějakou takovoudle pičovinu, včas mě zaražte ... protože todle by mi mohlo stačit jako životní zkušenost trapnejch akcí ;) tak díky ... ale zase na druhou stranu sem poznala, do jaký míry a v jakym směru si ze sebe nedokážu udělat srandu. v tom ohledu kde se chovám fakt jak magor, stě v těch ulítlejch věcech si ze sebe dokážu udělat fáákt velkou srandu (mám několik důkazů) ale jakmile de o ty méně potrhlý věci viz. karneval nebo masopustní průvod atd. tak jako by najednou spadla závora a já se cítim trapně ... todle už nikdy!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 100% Cocotte 100% Cocotte | Web | 24. února 2009 v 18:47 | Reagovat

A) Peknej design

B) článek přečtu potom, nějak nestíhám gže kdyby tam byla nějaká důležitá zivotní věc, nvm o  tom. čau. (Proč sem píšu? Už jsem jak ty Sbčka...To je sranda!!!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.