Leden 2009

bleskovka :P

31. ledna 2009 v 0:09 | myself
jo rozhodlajsem se to tu mírně oživit :P už sou tu povídky, tak tu budou ibleskovky ... začínáme, a končí me třeba 5.2. ... stejně pokud vim tak se moc lidí nezúčastní :) takže beru všechny. ;)


1) jaká je tvoje nej barva?
2) kdyby ses měl/a rozhodnout mezi Paříží a Londýnem ... jak bys rozhodl/a?
3) oblíbená hudenbí skupina?
4) nejoblíbenější film?
4) nej seriál?
5) líbí se ti můj blog?
6) no tak už končíme ne :D
7) co chceš na diplomek?
8) kam se ti mám ozvat?ok ... tak pište ;)

Hymn for the dead

30. ledna 2009 v 21:02 | myself |  novinky z mého života
tak dnešek je teda totálně na dvě věci ...

včera sem dočetla třetí díl Twilight. teda musim říct, že je to síla. uplně mě to rozhodilo. todle sem teda nečekala. nejvíc mě asi zklamalo že ona je opravdu milovlala oba. a tim, jak to potom bylo popisovaný, mi přišlo, že už to mezi Bellou aEdwardem neni takový. jako předtim. to mě sralo jak svině. přišlo mi z toho že neni šťastná. a ano, časem se to zpravý. vím že ho miluje víc,že by bez něj nedokázala žít, a že ví, že si vybrala správně. ale i tak mě to nějak odrovnalo. že miluje i jeho. chjo ... co to melu. no, jenom sem to ze sebe potřebovala dostat.

no takže sem samozřejmě šla spát až v 5 myslim. no hrůza, jak dlouho mi trvalo, než sem se z toho dostala, abych mohla jít spát. nechápu, jak jedna jedna knížka ... nebo vlastně tři knížky, se mnou dokázaly udělat todle ... říkám waw :D

když ted přemejšlim nad svým snem, páni to je jak z filmu. přišlo mi že sem něco takovýho někde v nějakym filmu viděla, ale asi ne. ale zajímavý jak se mi změnila představivost. hlavně když někoho střelim kuličkovkou do hlavy a zabiju ho :D lol, to nemůžu, když si na to vzpomenu. škoda že sem se zvbudila tak brzo, třeba by byla ještě věčí sranda :D

taky sem se dneska dozvěděla, že se mi moje zlatíčko filípek ostříhal na ježka. bože, ruplo mu v hlavě,. vždyť on bude vypadat jak ten největší imbecil. ne. proč? proč to sakra udělal ? až ho uvidím budu se válet smíchy ... doslova :D bože, to bude něco. on bude vypadat jak debil :D ale totálně :D

angličtina mi leze na mozek. ale hodně. bohužel. prostě sme dneska šli s kámoškou po ulici a já na ní vytáhnu něco ve stylu ... dneska to bude legen ... počkej si ... dární ... protože jdu na tu párty víš (v angličtině) ... ona se na mě tak podívá a řekne ... cose? to si ze mě děláš srandu ne. já se na ní tak podívám. a vona, si jako myslíš, že když si dělala olimpiádu z angliny a byla si druhá, že na mě tady budeš machřit, bo co? ... já si neuvědomila že sem mluvila anglicky. vůbec. a lol je, že ona apsolutně nevěděla co sem řekla, páč jediný sloo který sme se ve škole učili bylo jdu. ta vazba legen ... počkej si ... dární ... je ze seriálu How I Met Your Mother ... luxusní to seriál ... fakt. doporučuju ;) no nic, já se du odnaučit myslet anglicky ... zatim ;)

tak už nevímjak dál ... kdo by to řekl :D

29. ledna 2009 v 17:03 | myself |  novinky z mého života
och bože. pořád se nic neděje. poučila jsem snad všechny témata na který bych mohla mluvit. a teď vážně nwm o čem psát. páč se dneska asi nic významnýho, co by mě nadchlo natolik, nestalo.

no tak ok. dneska je 29. den, kdy se dává vysvědčení za 1.pololetí. kurva lidi děte s tim někam. :) v dobrym slova smyslu. takže budu hodná holka a pochlubim se.

prospěla jsem s vyznamenáním :P ... z toho jsem měla 3 dvojky. jinak samý. njn zeměpis. na to semlevá. nebaví mě to. i když toho tolik vim, nedá se to použit. smůla no. i kdybych to v tý hodině řekla, dala by mi nedostatečnou ... ani tak to neni zemákem jako tou učitelkou (co ani nemá mgr. --- čupka jedna *grrrrrr*). pak z dějáku, tam sem věčně nedávala pozor. děják byl jediná hodina, kdy jsem v mym období temna, jak říkám době,kdy jsem byla na dně. asi už mnozí z vás vědí že kvůli Markovi ♥. prostě jsem při dějáku byla myšlenkama někde jinde a pak najednou zazvonilo, a já zjistila, že z tý hodiny nic nemám. takže moje známky nevypadaly zrovna ejlíp, protože já se prostě nemohla učit. to nešlo. a fyzika ... kdomu se fyzika? výdycky mi vychází za 3 tak si to na poslední chvíli změnim na 2 :P ale ta prdel za to stojí :D njn Bednář ... lol to týpek při hodinách :D

no a co vy? jak ste spokojený? no jen se pochlubte ;) ... já se taky pochlunila :D

jak sme se potkali ... (část čtvrtá)

29. ledna 2009 v 16:10 | myself |  stories
myslím že přesně v momentu, kdy jsem zalila hrnečky horkou vodou, někdo zazvonil. jasně byl to on. kdo jiný? přivedl s sebou jeho okouzlující a velice mladou tetu. překvapilo mě, že jsou vůbec příbuzní, natož pak že je to jeho teta. dybych je potkala na ulici, řeknu že jsou pár. opravdu jsem nechápala, jak můžou věřit, že se o něj dobře postará. já bych jí tu důvěru nedala. ale jeho rodiče byli jiní. samozřejmě.

"Ahoj Veronico," pozdravil mě a sladce se na mě usmál. měla jsem co dělat aby se mi nepodlomily kolena. "Ahoj Miku." opětovala jsemjeho úsměv. bylo na něm vidět, že mě rád vidí. začala jsem jemně přimýšlet o tom,jestli náhodou to, že chce teta vidět mou babičku, nebyla jenom výmluva, aby mě mohl vidět. po chvíli jsem toho ale nechala, jak by mohl.

jeho teta se pozdravila s mou babičkou. já představila Mika babičce, Mike mě představil jeho tetě. bylo to krásné odpoledne. povídali jsme si. bylo to opravdu hodně zábavné. spadla mi brada když sem zjistila, že jeho tetě je už 33 let. usmáli se. oba. Mike i Lauren, tak se jmenovala, když viděli mojí rakci. Lauren si očividně byla vědoma své krásy a těšilo jí to.

už zapadalo slunce. byl to tak krásný pohled, ačkoli z okna domu mojí babičky to bylo jak ze starého filmu. jako fotografie, nebo obraz, který by si babička s radostí vystavila na zdi. Mike mě chytil za ruku. "pojď, chci ti něco ukázat." na tváři ten úsměv plný vzrušení. byl nadšený. a já taky. vytáh mě na zadní zahradu babiččina domu. ušli jsme pár kroků a pak natáhl ruku a ukazoval před sebe. "podívej" zašeptal mi do ucha.

nemohla jsem mluvit, jak jsem byla ohromená. nic takového jsem u nás ve Forks nikdy neviděla. "to je nádhera, Mikeu. já ... nic takového jsem ještě nikdy neviděla." podívala jsem se mu do očí. usmívala jsem se a byla šťastná. on vypadal dost spokojeně. "myslel jsem že holka jako ty si je zvyklá na tendle pohled." šibalsky se usmál. "No víš, ve Forks skoro nesvítí slunce, skoro pořád tam prší nebo je pod mrakem. nemáš možnost vidět západ slunce. děkuju že jsi mě sem vzal. je to opravdu krása." Usmál se.

stáli jsme tam snad celou věčnost. nebo aspoň mě to tak přišlo. "Mikeu? je čas jít. máme ještě nějakou práci vzpomínáš?" ozvalo se od domu. Volala na něj Lauren. musel už jít. byla jsem trochu smutná, ale nedala to na sobě dát znát. on jo. " to je ale smůla. už musím jít. uvidíme se zítra?" posmutněl. "jasně." usmála jsem se. snažila jsem se na něm zase vykouzlit ten krásný úsměv. povedlo se. usmál se " fajn. zavolám ti ano?" kývla jsem. políbil mě na čelo. pak se mi podíval do očí " tak zatím Veronico." usmál se.

šla jsem pomalu za ním. u domu jsem se rozloučila s Lauren. "zatím Mikeu." odpověděla a zamávala mu. usmál se. skoro se mi podlomily kolena. večer se mi zdálo o tom krásném výhledu na západ slunce. jak jsme tam stáli, drželi se za ruce a koukali na to třpitící se, oranžovo, růžovo žluté zářivé nebe. na tu chvíli, kdyjsem se cítila šťastně. jako už dlouho ne.

pokračování příště ...

dess 4

28. ledna 2009 v 20:03 | myself |  about blog
já vim ... sem hrozná. poslední dess, fakt pěknej tu byl zhruba 24 hodin. ale myslim že už sem konečně našla to, co celou dobu hledám. a tendle tu asi vydrží dýl ;)

no posuďtě sami ;)

Datum: 28.1.2009
View:cose??? ty ses na sakladce?

28. ledna 2009 v 17:42 | myself |  novinky z mého života
ne z toho sem jako nemohla. v sobotu jsem spala u kámošky. a byly sme na PC ... njn my dvě, sme taká děsná dvojka :D prostě sme byly na ICQ ... sabči ICQ ... a napsal jí nějakej debil z budějic, je mu kolem 22 a měří 121 cm :D no a jak sme si tak psaly tak sme si z něj dělaly děsnou prdel. my tam z něj hodily výtlem nejmíň desetkrát ... válely sme se uplně pozemi :D

prostě píšem a von neumí psát na klávesnici takže z toho pak vzniklo něco jako cose (cože), sakladka (základka) nasasm ( to sme nerozluštily) a jak napsal nasasm .. tak my sme se zeptali co to tnamená, nasasm a von cose??? :D my padly smíchy :D sme si z něj tak dělaly prdel a von ... ty ses ale sla (a já říkám ... napiš mu kam si šla) tak to fakt napsla :D no prostě lol akce. ne jako fakt. my se válely :D

já ci a ci a ci ... ale co je komu po tom?

28. ledna 2009 v 17:25 | myself |  novinky z mého života
takže nejdřív chci říct pár slov ohledně toho designu ... neukřižujte mě pls ... je to jenom náhoda že je to gossip girl, a mě se fakt líbí. jako ten obrázek. protože se už pár lidí naštvalo kvůli tomu že se ostatním taky líbí GG a to že ho mám jako dess nic neznamená ... ok ukřižujete mě za to že to říkám ... ale potřebuju tu mít můj názor na věc ;)

poslední dobou vůbec nwm co chci. takže čekejte že tu bude každej druhej den novej dess ... protože zaprvý je toho tolik a zadruhý fakt nw co v momentální chvíli ci. takže dokud mi něco fakt hodně nepřirostě k srdíčku jako vy, tak se to tu bude měnit :D

jo a asi sem dám nějakou svojí grafiku. takže budu převážně něco vytvářet. zase mě to chytlo. přijde mi že tu na to děsně kydám. jenže si nemůžu pomoct. vlastně se dá říct že nestíhám.

jednak je tu blog, o kterej se snažím starat aspon natolik, aby přežil. pak prostě nemůžu přestat číst eclipse. zvlášť teď. prostě nemůžu. nejde to. a když už se překonám a nečtu si, buď něco robim bo koukám na GG ... no mě by jeden musel zabít. co já budu dělat až dočtu Twilight ... dokoukám všechny díly GG a přestane mě bavit Making???

ěště že vás mám ;) ... nwm co bych bez vás dělala. "You are my brand of heroin!"

and I love You!!!!!!!!!!!

dess 3

27. ledna 2009 v 20:17 | myself |  about blog
další dess ... poslední dobou měnim hodně :P

Datum: 27.1.2009
View:


OMFG

27. ledna 2009 v 17:49 | myself |  novinky z mého života
tak sem právě strávila dvě nejděsivěšjí hodiny strávený tim, že sem hledala vhodnej obrázek e článku. a stejně sem ho nenašla. už mě to začalo srát tak sem sem něco hodila. mevybrala sem dobře. toho sem si vědoma. ale sem šťástná že pšu.

nutně se potřebuju koukat na dašlí díly. takže nebudu moc aktivní ... budu pozdě odepisovat na komenty (pokud vůbec ... nějaký budou) a tak.

a pak si budu číst zatmění (eclipse /pokud se to tak píše\ třetí díl twilight) ... nejde to nečís. prostě si nemůžu pomoct.

dneska mě sabina vytáhla ven, a to sem si slíbila, že dlouhou dobu nevytáhnu paty z baráku. byla jsem venku 30 minut. chtěla mi něco říct a to něco byla jedna věta :D hrozný. prej to nemůže říct po telefonu. mě by to nevadilo :P

ve škole jsem pořádně prohnala filipa. hodil mi na hlavu 3x botu! tak sem ho zmlátila. má monokla, naraženou nohu a asi bezdětnej :D ne to ne. a já? já mám jenom modřinu :P sem prstě machr :D ta více letá praxe víte ... ne nerada je poslední dobou masakruju, ale oni si o to říkaj. už mám ve třídě respekt :D

no, už nwm o čem písat, se tu mějte já uhánim na ten seriál :P

čas všechny rány zahojí ...

26. ledna 2009 v 17:20 | myself |  novinky z mého života
warning : ale bude tě to něco stát. jinak do toho spadneš znova ... proč todle nepíšou v nějaký příričce?

fakt, chce to příručku, jak se vyrovnávat s určitejma sračkama! ne jak žít, aby měl každej jinej život! aby tu byl On!!!! protože bez toho by to byla večí sračka než teď, ale aspon rada, co všechno se může stát pokud ... a jak s tim bojovat!

já bych brala radu, jak vyplnit tu díru, co ve mě je. tim bych začla. pak bych pokračovala, jak přestat brečet a vyhnat ten nepopsatelnej zmatek z hlavy ... pak už můžu žít ...

je to děsný, pozorovat co všechno se od tý doby, co jsem překonala tu propast a vyhoupla se na okraj, kterej se začal zužovat a teď jsem omylem šlápla vedle a spadla zase dolu, ... co všechno se stalo. jak sem byla šťastná. nebo sťastnější než teď. jak sem dokázala mluvit, jak sem dokázala cítit, jak semse dokázala upřímě smát.

a lusknu prstama, a už zase ani jedno z toho nedokážu ... proč? já chci. chci to mít za sebou. ale musim si to protrpět. nakonec, všechno je k něčemu dobrý. možná už sem zase začala dělat nějakou chybu a tak mě to uzemnilo, abych to přešla ... já nwm, na todle nevěřim ale dovře se to poslouchá :P myslela jsem že už o týdle věci nebudu psát, nebo aspoň ne v souvyslosti s Markem♥ ... tím jediným, kterého miluju ...

Povídka - ten co mě trápí, aneb jak to všechno bylo

26. ledna 2009 v 13:53 | myself |  stories

Povídka - ten co mě trápí, aneb jak to všechno bylo


zapomenout se nedá ...

26. ledna 2009 v 13:16 | myself |  novinky z mého života
nedokážu popsat tu bolest. jako by mi někdo vyrval kus těla a zahodil. a já teď bloudim, a tu část hledám. jako tělo bez duše. co se stalo? už to bylo dobrý ... a pak todle :(

pořád se mi chce brečet. do píči já už vážně myslela že to nejhorší je za mnou. a zatim co si tu snim o tom, jak už to bude jenom lepčí a lepčí, je to horší a horší!

už sem zase propala tou propastí, kterou sem se tak dlouho sápala nahoru. vylezla sem, na pár měsíců. a teď sem škobrtla a spadla tam zpátky. naštěstí ne až na dno. ale bolí to. :´(

prostě to nechápu. hlavně k tomu neni jedinej důvod. neřeknu kdyby se něco stalo, ale prostě ze dne na den sem zas tam kde sem byla po prázdninách. jedinej kdo tak zhruba ví o čem mluvim je asik takhisis. pro ty co ne. mluvim o tom, jak děsně sem zamilovaná do Marka ♥. (13:13) a jak je těžký bez něj žít. prostě mám nehoráznou depku. trápim se a to sem si myslela že už fakt ty nejhorší dny sou za mnou. jo hovno. byly. ale zase se vrátily.

nejde to ani popsat. nedokážu mluvit tak, aby ste mě pochopili. můžu jenom říct že momentálně sem v depresi, cítim se jak kdybych měla v hrudníku díru a chce se mi brečet. sem zamilovaná. to mě trápí. nedokážu to, nikdy. zapomenout se nedá ...

dess 2

21. ledna 2009 v 19:24 | myself
děsně se mi líbí ten obrázek tak semna něj udělala dess ... a celkem se mi líbí :D

no posuďte sami ;)

Datum: 21.1.2009
View:


I had a date ... not really

21. ledna 2009 v 18:50 | myself |  novinky z mého života
tak sem tu zase. radši ani nebudu počítat jak dlouho sem tu nebyla. od pátka??

v pondělí přijel strejda ♥ ... zdržel se jenom do úterka a v úterý když sem přišla domu už tu nebyl :( jela jsem do budějic (místo toho rande, na kterym sme se moc dobře nedomluvili) a koupila si kabelku a novou peněženku. pak sem šla za mamčou do kanclu a šly sme do meca ... sem se zas nažrala :D

a dneska byla fakt prdel. hlavně o odpolední přestávce. když sme šli jako že do přespolky :D jenže sme skejsli u prvňáků v šatně ... já, anetka ... nějaký dvě nejmenovaný osmačky (káťa s áňou) a weitík s vašíkem :D lol ... humel první třídy :D nebo když se při češtině začal filip tlemit. sme se málem posrali :D kdyby ste to slyšeli :D ... njn němina :D nejlepčí matika ... "debile je to slyšet." "fakt?" ... "jo. míšo vypni to" ... "a teď" ... "počkej" ... poslouchá "ne." :D lol ... z toho sem fakt nemohla. nezní to vtipně co :D ale já fakt nemohla :D

a zejtrá je ten best day ever ... jdu s pavoukem ven ... bude humel, bude hukot a bude masakr :D on totiž jeho táta letěl někam do prdele a on je doma sám, bez kopmu, bez icq bez mámy, bez bráchy. a říkal že se z toho zcvokne. sem mu řekla že potřebuje doktora ... a pak sem se opravila, ne léčebnu :D a pak z něj vypadlo že jestli mě za celej tejden ani jednou neuvidí, že chcípne. takže sme se domluvili a zejtra spolu někam vyrazíme. na programu je kino - austráli. anetka říkala že se mi to bude děsně líbit, že je to skvělej film ... ale pochybuju že by se mi líbil víc než Twilight .... což je jasný.takže se fakt těšim :D a zbytek je prej překvápko :D no tak uvidíme. ale těšim se jak malý děcko :P

I am very tired

16. ledna 2009 v 18:05 | myself |  novinky z mého života
pfáni, nikdy bych neřekla že mě jedno blbý odpoledne s filípkem tak unaví. uplně mi padaj očička :D

a zase sme pořádně podrbali - nebo spíš pokecali. mluvili sme o všem, o Mírovi, o Markovi ♥ , o nějaký jeho nejmenovaný marcele a tak. taky došla řeč k tomu že se bude zase stěhovat, ale pokusí se tak, aby už dochodil školu tady. on se sem totiž přistěhoval víte.

a dneska když sem přišla, sme u večeře s matkou narazily na téma že se možná budeme taky stěhovat. jako bych o tom dneska nemluvila. o všem o čem dneska přemejšlim, se stane, nebo aspoň navrhne jako možnost. musim si dávat bacha na to co říkám.

my se přestěhovali z paneláku do baráku kde sme teď. a matka řekla že se množná budeme muset zase stěhovat. sice bych to evidentně měla teoreticky k hodně věcím blíž, ale pokud se nedostanu na bigi, je jasná že buď budu měnit základku (a to fakt nechci, bylo by to orší než teď) a nebo bych dojížděla do lišova, a ta první možnost je jasnější :(

ááá ... nehorázně se těšim na zejtra. jestli se dneska pořádně něvyspim tak sem v piči. páč sejtra je ta akce s tou nirvanou. víte ne e :D (viz článek yeah! ) se muhézně těšim :D

pls help me!!!

16. ledna 2009 v 13:05 | myself |  novinky z mého života
nemám moc času, jdu ven s kámošem

ale chtěla sem říct že sem fakt v rozpacích. denska mě pozval na "rande" někdo, s kym se mi zrovna dvakrát jít nechce. takžesem mu řekla že dneska jít nemůžu (což byla pravda) . no je jasný že mě potom teda pozval i na sobotu ... naštěstí nemohl on :D ale v neděli jsem mu musela lhát, že něco mám (prosím, ať se mi povede na neděli něco sehnat - ten marathon je totiž sice do neděle ale ... jé můžu tam zůstat :D - možná) a naštěstí mám v pondělí hodinu flézny ;) do 4 ... to už fakt nikam nejdu. jenže mi bylo blbí říct že v úterý něco mám ... takže sem nakonec sama navrhla že v úterý. prej se etě domluvíme :( jak mu říct že s nim nechci jít? na todle já nejsem :(


no tak semse potřebovala vypsat ... melu hovna jako obvykle :Dmám hodinu než pro mě přijde filípek a půjdeme bruslit :D prej se na tom zabije páč na tom nestál 14 dní :D

takže du hodinu využít tím, že se jdu koukat na Gossip Girl - ve slovenštině :D


možná se dneska etě ozvu ;) :D

cete být někdo SB???

15. ledna 2009 v 19:35 | myself |  novinky z mého života
ok tak mám pár podmínek

  1. musíte mi napsat vaši přezdívku a adresu blogu do komentů ;)
  2. musíte sem přijít aspoň 3x týdně ;)
  3. musíte psát komenty, ne ke každýmo článku ale aspoň napsat, když už sem přijdete.
  4. jo a ne že v těch komentech bude jenom něco stylu ahoj, jak se máš jasný, snad chápete ne ;)
hlavně na mě netlačte ;) když se ozvu, tak si vás přidám. když se neozvu tak si vás nepřidám. záleží na tomjak mě zaujmete a jak mě zaujme váš blog ;)

jo a hlavně SB neni něco víc než super blogy jasný? ale jestli se někdo chce přeřadit ze super blogů do SB klidně napište ;)

nuda, nuda a jedna velká nuda

15. ledna 2009 v 19:24 | myself |  novinky z mého života

jo je tu nuda. víte, moji rodiče maj každej čtvrtek takzvaně (nenapadá mě to správný slovo. jak jinak říct kroužek - jako tu činnost, kdy máte něco povinýho? jako třeba hodinu tance a tak?) , no zkrátka maj každej čtvrtek jednu akci. chodí hrát karty. ta hra kterou hrajou se jmenuje bridge (bridž) a maj to od 18:00 do řádově 22:00 ale vrací se průměrně o půlnoci. no a otec se rozhodl že nepůjde. a neumim to vysvětlit, ale když tu je, nebaví mě to tolik jako když tu neni ... zajmavý

bože já melu sračky jak sviň :D

nikdo zajmavej na icq. teda jedna holčina jo, ale nwm o čem si s ní povídat a ... sračky. dokonce ani žádný komenty. dneska je den na piču.

hel filda je teda nadrženec :D ... ne nebudu to tu rozebírat :D hovno

jo znáte gossip girl??? kouká se na to někdo na netu nebo si to někdo ztáhnul??? protože jestli jo tak bych brala kdyby ste mi píchli. mohly by ste mi napsat do komentů http adresu těch stránek, kde se na to koukáte?? popřípadě kde ste to ztáhly?? nechci torrent ;) a s českýma titulkama pokud možno, já se právě koukám se slovenskejma a jaksi mi to nejde rozluštit. a navíc po 72 minutách čumění musim poškat 53 minut než se můžu zas koukat. omezený :( takže bych vám byla mnohokrát vděčná, thx ;)

dneska sme s irmou řešily jak si kdo změnil image. vole mi všechny prodrbaly :D dokonce i irma si dneska šla změnit image. sem na to fakt zvědavá jestli to udělala radikálně a prostě do toho kopla, nebo jestli zatáhla rdel a nic na ní nepoznám ... jak irmu znám asi se dočkám spíš tý druhý možnosti ... ale fakt sem na to zvědavá :D

mám dobrý zprávy pro takhisis - která si to ztejně nepřečte :(

a to, že už sem nadobro zkončila s kouřením ;) fakticky, nemám už ani chuť. ne že bych s tim chtěla skončit ale přišlo to samo od sebe. pamatuju si jak si říkala že jestli si etě zapálim tak na mě vletíš :D ale neboj, já už odmítla tolik cigár že bych za to měla dostat metál :Dyeah !

15. ledna 2009 v 16:42 | myself |  novinky z mého života
miluju a nesnášim ... když mám náladu psát.
miluju proto ... že to tu zaplnim hodně článkama, což se mi v momentální situaci hodí
miluju proto ... že se nenudim.
miluju proto ... je víc námětů proč psát komenty a já miluju komenty :D

nesnážim když ... nwm o čem psát. protože potom melu sračky
nesnážim když ... napíšu hodně článků. polovina z nich nemá koment a ani nwm jestli je nekdo četl :(

* * *

zajímavý jak mě písnička, tak krásná a tak uplně boží, kterou fakt miluju (ostatně jako všechny od paramore ♥ ) , písnička decode od paramore mě vždycky dostane do deprese. nwm proč ale je tak. a je zajímavý jak mě písnička, tak krásná a tak uplně boží, kterou fakt miluju (ostatně jako všechny od paramore ♥ ) , písnička i caugth myself od paramore mě z tý depky zase dostane :D etě že je mám hned za sebou :D

* * *

kámoš dostal k vánocům DVD koncertů nirvany. jo já vim. sice je máme (se ségruš si to přece nenecháme ujít ne :D) ale prostě je to nirvana ne. takže se o víkendu koná ... dá se říct marathon. a bude se zas u toho kámoše jako tenkrát s foo fighters pouštět nirvanu, tak bestová a tak uplně boží, kterou fakt miluju. :D melu sračky a to hodně velký ale bude to humeeeeeel prvního stupně :D až se sejde naše parta a bude nářes jak sviň před plazmovkou, na plný pecky. prostě záhuuuuuuuul. nehorázně se těším :D kdo by taky ne ... :D